Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Biden azt mondja, mindenkinek...

Biden azt mondja, mindenkinek legyen egy terve, ha menekülni kell. Mégis hova meneküljünk atomháború kellős közepén?

Figyelt kérdés

Oroszoknak van 600 atombombájuk. Szórnak 300-at USÁ-ra, 300-at Európára. Rádióaktivitás, atom tél az egész planétát sújtja. Biden bolond?


[link]



2022. febr. 28. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Megvan valakinek az öreg telefonszáma? Szólnék neki, hogy veszem a pútyerkámat, a repjegyeket, meg a családot, aztán én beköltöznék hozzá, ha úgy adódik.
2022. febr. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Átlagos embereknek nem igazán van hova menekülni maximum reménykedhetsz hogy túl éled
2022. febr. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Nyilvan nem fognak ledobni 600 atombombat... Egyet se...
2022. febr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

Egy atombombát se dobnak le, ez blöff. Viszont az előfordulhat, hogy a víz, gáz, vagy villanyellátást szabotálják valahol, ill. katonai objektumot támadnak. Az érintett, fenyegetett körzetekben kell nyilván a lakosságnak felkészülni arra, hogy elhagyják szükség esetén a lakhelyüket.


Biden arra utalt, hogy ilyen esetben ne pánikszerűen rohangáljunk össze-vissza, hanem gondoljuk át, hogy milyen ismerőshöz költözhetnénk, pl. egy várossal arrébb lakik, nem a laktanya mellett.


Biden nincs megőrülve, te viszont igen.


Egyébként én arra vagyok kíváncsi, hogy Trump ebben a helyzetben mit reagálna.

2022. febr. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Az oroszországban élő állampolgároknak mondta, valószínű azért, mert Putyin akár elkezdhet túszokat szedni közülük, ha vesztésre áll az ukránoknál, hogy velük zsarolja a nyugatot.
2022. febr. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Én nem mondanám blöffnek, és nem vagyok ennyire optimista.

"Hadgyakorlat" és "békefenntartás" -ból is mi lett!?

Lényegében azzal hogy felbontotta az atom egyezményt,

és készenlétbe helyezte, kb. azt jelenti hogy bármikor egy pohár vodka után.

2022. febr. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
6-os: Azt ugye tudod, hogy mindig is volt Oroszországnak élesítve védelmi atomtöltete? Most csupán több lett készenlétbe helyezve, ami továbbra sem jelenti azt, hogy használni is fogja.
2022. febr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

#7: Putyintól semmi nincs távol...

Örült álma kiterjeszteni az orosz birodalmat, legalább az egykori szovjetunió határáig.

És múlt este a "békefenntartók" egy TOS-1 -t is ledobtak...

[link]

2022. febr. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!