Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A törökországi "földrengést"...

A törökországi "földrengést" egy atombomba robbanása okozhatta?! Az USA bosszúja lehetett? (VIDEO)

Figyelt kérdés

Török szakértők szerint a törökországi "földrengést" egy atombomba robbanása okozhatta?! - Valami nagyon furcsa a törökországi földrengéssel kapcsolatban . Furcsa fényjelenségek, felüliről leomló épületek... akármi volt ez, de nem szokványos földrengés


A török sajtó egy nukleáris bomba esetleges felrobbanásáról számol be, amely földrengést okozott Törökországban.


A törökországi már két heves, 12 órás eltéréssel bekövetkezett földrengés hátterében a török médiában olyan információk jelentek meg, hogy a pusztító rengések oka egy atomfegyver-teszt lehet. Ilyen információkat az RRN kiadvány szolgáltat. https://www.youtube.com/watch?v=lfNlMWNXjUo


VIDEÓ: Megmagyarázhatatlan furcsa fényjelenségek közvetlenül földrengés előtt. [link]


[link]



2023. febr. 8. 18:53
1 2 3 4 5
 11/44 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
91%

És ez mégis milyen török szakértő?


Eleve hol készült a video?


És miért nem vette észre az egész világ, köztük a török kormány és rengeteg amerika ellenes ország?

2023. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
80%

#11 Én tudom, én tudom! Mert ez egy phaszság :D


Kérdező! Ne szopj már be mindent, de komolyan...

Egy atomrobbanás nem ilyen, másrészt mi lett volna a cél? De komolyan...MI? XD

2023. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
86%
Nem gondolom, hogy ez atombomba lenne. Viszont nem tudom. Olyan furák tényleg ezek a videók. Ekkora földrengésnél állni alig lehet, ezeken meg sétálnak az emberek, meg mintha csak célzottan a kamerázott házak mozognának. Vagy nem tudom. Nem idegenkezűségre gondolok, de tényleg olyan kicsit furák ezek a videók, bár nem sok földrengést tapasztaltam eddig, pláne nem ilyen erőset, de néztem anno ilyen japán földrengéseket, ott az utcán összeestek, leültek az Emberek, meg a motorosok, biciklisek elestek.
2023. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
83%

A török földrengés 7.8 körüli volt. Az orosz 50 megatonnás Tsar bomba, amit Szibériában robbantottak, de Finnországban is látták, ami 500 kilóméteres körzetben az ablakokat kitörte, aminek a lökéshulláma többször megkerülte a földet, még ennek a bombának az ereje is csak egy 7.1-7.2-es magnitudójú földrenges erejével egyezik meg.

Innentől kezdve minden ilyen kérdés vagy felvetés tárgytalan.

2023. febr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
A natonak nincsen Tsar bombája. Miért adsz fals információkat? 14-es
2023. febr. 8. 19:28
 16/44 anonim ***** válasza:
97%
Nem írta, hogy a NATO-nak lenne Tsar bombája, vagy nekik volt.
2023. febr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
88%
Szakértőt kérdeznek, erre linkel Facebookot meg tiktokot...
2023. febr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
80%
15-ös, kérdező: ezt hol olvastad, hogy Oroszország NATO-tag?
2023. febr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
97%

Nem jött át a lényeg. 50 megtaonna, tehát 50 ezer kilotonna egyenértékű egy 7.1-es földrengéssel, ez volt a Tsar bomba.

Egy 7.8-as földrengéshez egy 160megatonnás bomba kéne, tehát 160 ezer kilotonna.

A taktikai atomok néhány kilotonnásak.

Így már talán érthető.

2023. febr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
10%
Fordítva sűlt el az 'alahahbar'.
2023. febr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!