Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A törökországi "földrengést"...

A törökországi "földrengést" egy atombomba robbanása okozhatta?! Az USA bosszúja lehetett? (VIDEO)

Figyelt kérdés

Török szakértők szerint a törökországi "földrengést" egy atombomba robbanása okozhatta?! - Valami nagyon furcsa a törökországi földrengéssel kapcsolatban . Furcsa fényjelenségek, felüliről leomló épületek... akármi volt ez, de nem szokványos földrengés


A török sajtó egy nukleáris bomba esetleges felrobbanásáról számol be, amely földrengést okozott Törökországban.


A törökországi már két heves, 12 órás eltéréssel bekövetkezett földrengés hátterében a török médiában olyan információk jelentek meg, hogy a pusztító rengések oka egy atomfegyver-teszt lehet. Ilyen információkat az RRN kiadvány szolgáltat. https://www.youtube.com/watch?v=lfNlMWNXjUo


VIDEÓ: Megmagyarázhatatlan furcsa fényjelenségek közvetlenül földrengés előtt. [link]


[link]



2023. febr. 8. 18:53
1 2 3 4 5
 21/44 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
93%
Vagy 5000 ember meghalt, nem éppen viccelődni kéne gojo11.
2023. febr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
2%

150év alatt hány embert öltek le,az eltelt évekről nem is beszélve.

Sajnálgasd őket.

2023. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
91%
21-es, én már 11000 feletti áldozatról olvastam.
2023. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
87%

"150év alatt hány embert öltek le,az eltelt évekről nem is beszélve."


Azok akik a földrengésben haltak meg?


Csak mert tudtommal az oszmán katonák és vezetők elötte haltak meg, a kormány tagjai meg tiptop meg vannak.


"Sajnálgasd őket."



Fu de beteg vagy ha ártatlanok halálárol azt gondolod hogy sajnáltatni kell őket, ha egyszer eleve az gojo11.


23-as.


Én 5000-ről olvastam, de lehet hogy rossz adatok voltak.

2023. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
91%
Jhaj istenem.. na ezért nem használom már a tektokot, agykuki
2023. febr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
74%
Éreztem hogy ez valami hatalmas sületlenség lesz, de ekkorára nem számítottam.
2023. febr. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim válasza:
78%
Szerintem ennek minimális az esélye
2023. febr. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
84%
Jó lesz az amplitúdó modulációnak is a HAARP "segítségével".
2023. febr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
0%
Nem atombombával de más eszközzel okozhatták mesterségesen. Már biztosan van ilyen technológia.
2023. febr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
75%

Persze, hogy van. Ott van a Humvee. Rákötötték az egész török földkérget, és alapjáraton elhúzta. Szerinted mi másért gurult volna odébb 3 métert Törökország lemeze?! Tehát a technológia megvan.


Van egy másik teória. Eszerint a török és az arab lemez folyamatosan mozog, emiatt állandók ott a földrengések, történelmi viszonyban elég gyakran vannak nagyok, a kicsik pedig folyamatosak. A két lemez egy ponton egymásba akad, ilyenkor elkezd feszültség felhalmozódni, meghajlik a lemez. Egy ponton akkora erő halmozódik fel az egymásba akadt részen, hogy a felgyülemlett felszültség legyőzi az akadályt, és elcsúsznak egymáson. Ilyenkor a törésvonal, és az addig felgyűrődött lemez energiát szabadít fel, tehát mozog.

De ez nevetséges szerintem. Nem számít, hogy ott sok a földrengés, a nagyok is, sokkal valószínűbb a Humvee-s elméletem.

2023. febr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!