Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » 2025-ig 1 milliárd ember...

2025-ig 1 milliárd ember marad életben, ha a világ vezetőin múlik?

Figyelt kérdés

Van egy egyiptomi tudós, Dr. Maya Sobhy, akiről szinte semmit sem lehet találni interneten, főleg nem angol tartalmakat. Még 2011-ben nyilatkozta azt, hogy folyamatosan elakarják hallgattatni őt a Great Reset-el kapcsolatban. Azt nyilatkozta, hogy 2020 és 2025 között akarják véghez vinni a világ vezetői, addig nem kezdik el a folyamatot, míg 1 milliárd emberre nem csökken a népesség. Belegondoltok pont 2020 óta van az, hogy folyamatosan van valami, gondolok itt a pl. a COVID-ra, háborús feszültségekre, gazdasági hanyatlásokra.

Lehet a COVID végül csak az oltások miatt lett ennyire felfuttatva? Én magam is beoltattam magam 2-szer még az elején, nem lepődnék meg ha pár éven belül az oltottak egyszer csak mind összeesnének... Hivatalos statisztika alapján a 8 milliárd emberből már 5.6 milliárd beoltatta magát. Ha 2025-ig még bedobnak pár variánst össze is jöhet a 7 milliárd beoltott ember, hogy a végére tényleg csak kb. 1 milliárd maradjon.

Dr. Maya Sobhy 2011-es esetét még inkább gyanússá teszi az a tény, hogy amellett hogy szinte semmit sem lehet találni róla neten még el is tűnt a nyilatkozata után. Azóta sem találták meg, pedig jó párszor nyilatkozta, hogy elakarják hallgattatni, csak senki nem foglalkozott vele.



2022. dec. 16. 22:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim válasza:
91%

#40

Mit kellene tennem?

Az elhúnyt személyek pontos nevét áruljam el? Esetleg a Facebook profilját?

Én tudom az igazat, tiszta a lelkem.

Nem érzem, hogy bizonygatnom kellene ilyen embereknek akik azzal dobálóznak, hogy "hazugság az egész".

2023. febr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
74%

"Én tudom az igazat"

Nem, te nem az igazat tudod, hanem te te szimplán kombináltál egy neked tetsző elképzelést, amit bárminemű bizonyíték ellenére is próbálsz igazságként előadni.

2023. febr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
65%
@41 persze-persze :)
2023. febr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
0%
Én csak annyit fűzök hozzá, hogy aki erről akar dumálni, az keresse fel az Emberek kategóriát, ott értelmes beszélgetések szoktak zajlani a témában, csomószor kibeszéltük már azt is, hogy az oltás mire is van valójában. A politika kategória katasztrófa ilyen szempontból, itt javarészt még azt sem tudják, hogy új világrend épül, pedig már a csapból is ez folyik..
2023. febr. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
77%
@44 te már megint az a GR konteós vagy? Nem baj, már csak 7 évig kell olvasni az agymenéseidet, utána úgyis kiderül, hogy ez is csak egy konteó volt a sok közül. Annyit már fél lábon is... :)
2023. febr. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
37%

#45 Ha neked konteó az, amiről a parlamentektől kezdve a médiáig mindenhol szó van, az nem engem minősít.

Ui.:ki gondolta volna, hogy valaki rögtön belémköt? 🤣 Ez a kategória a legalja az oldalnak..

2023. febr. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
77%
@46 sajnos, mert tele van olyan konteosokkal mint te
2023. febr. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
21%

"Ha neked konteó az, amiről a parlamentektől kezdve a médiáig mindenhol szó van, az nem engem minősít"

Értelemszerűen a köré epített meséid a konteó.

2023. febr. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
0%
Kimondott dolgok mögé nem kell konteót építeni, hiszen teljesen nyíltan zajlik minden. Szerintem ciki, ha valaki barlangban él és fogalma sincs mi történik körülötte. De ha nektek így jó, ám legyen..
2023. febr. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
78%

#49

Mármint bedőltél valami megélhetési politikusnak, és annyira szégyelled ezt beismerni még magadnak is, hogy inkább görcsösen ragaszkodsz egy megalapozatlan mesének? Tisztára mint valami Orbán vagy Gyurcsány birka, aki nem is gondolkodik, csak nyeli amit az aktuálisan neki tetsző figura hazudozik bele a nagyvilágba...

2023. febr. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!