Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » 2025-ig 1 milliárd ember...

2025-ig 1 milliárd ember marad életben, ha a világ vezetőin múlik?

Figyelt kérdés

Van egy egyiptomi tudós, Dr. Maya Sobhy, akiről szinte semmit sem lehet találni interneten, főleg nem angol tartalmakat. Még 2011-ben nyilatkozta azt, hogy folyamatosan elakarják hallgattatni őt a Great Reset-el kapcsolatban. Azt nyilatkozta, hogy 2020 és 2025 között akarják véghez vinni a világ vezetői, addig nem kezdik el a folyamatot, míg 1 milliárd emberre nem csökken a népesség. Belegondoltok pont 2020 óta van az, hogy folyamatosan van valami, gondolok itt a pl. a COVID-ra, háborús feszültségekre, gazdasági hanyatlásokra.

Lehet a COVID végül csak az oltások miatt lett ennyire felfuttatva? Én magam is beoltattam magam 2-szer még az elején, nem lepődnék meg ha pár éven belül az oltottak egyszer csak mind összeesnének... Hivatalos statisztika alapján a 8 milliárd emberből már 5.6 milliárd beoltatta magát. Ha 2025-ig még bedobnak pár variánst össze is jöhet a 7 milliárd beoltott ember, hogy a végére tényleg csak kb. 1 milliárd maradjon.

Dr. Maya Sobhy 2011-es esetét még inkább gyanússá teszi az a tény, hogy amellett hogy szinte semmit sem lehet találni róla neten még el is tűnt a nyilatkozata után. Azóta sem találták meg, pedig jó párszor nyilatkozta, hogy elakarják hallgattatni, csak senki nem foglalkozott vele.



2022. dec. 16. 22:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
75%
Schlaus Kwab 🪬
2022. dec. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
29%

"Akkor szedd össze magad kishaver, mert hivatalos források vannak a kérdés alatt"

Források, de mire is?

Hogy létezik egy olyan tervezet, hogy great reset? Igen.

Hogy valaki épp azon dolgozik hogy globális népirtást végezzen és eltörölje a magántulajdont? Nem.

2022. dec. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
24%
#23 Mégis oltott vagy, látszik. Pont azok hangzanak el a videókban, amikre te azt mondod, hogy nem. Érdekes, én oltatlanul megértem, mit mondanak. 🤷‍♀️😉
2022. dec. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
64%

@24 lehet hogy neked is megrothadt a fél agyad a vírustól. Oltás nélkül gyakran előforduló szimptóma, ezért is érdemes oltatni.

:D

2022. dec. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
73%

25

hogy rothadhat meg az ami nincs? xD

2022. dec. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
82%

"Mégis oltott vagy, látszik"

Sosem mondtam, hogy ne kaptam volna oltást. Mit hazudozol?


"Pont azok hangzanak el a videókban, amikre te azt mondod, hogy nem"

Hol? A linkelt EU konferencián, ahol csak arról van szó, hogy tartanak egy csúcstalálkozót a great reset ötletével kapcsolatban? Nem pedig a meséisről, hogy ez valami folyamatban lévő nagy terv. Vagy a maláj miniszterelnök 2015-ös beszédében, ami még csak nem is a great resetről szól?

Tehát lényegében ezzel kapcsolatban is csak hazudtál.

2022. dec. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
21%
#27 Erről van szó, szépen szemlélteted. Aki oltott, semmit sem fog fel a videókból. Se a volt maláj miniszterelnök beszédét, hogy új világrendet akarnak, kellenek a háborúk a világkormány miatt és ki fognak iktatni többmilliárd embert, se az EU parlamentet, hogy hivatalos parlamenti dokumentumok vannak a magántulajdon eltörlésének lépéseiről, illetve már elkezdték a családi házak építésének betiltásával. Se a médiában leadott műsor, ami ezt az egészet, a magántulajdon eltörlését, az elit szavait beszéli ki, méghozzá ez csak az első része, de már az is elég ütősre sikerült, hogy normális ember megértse, hogy ez qrva komoly dolog. Se Matolcsy konkrét előadását erről az egészről, hogy új világrend van stb. Még egy kecskével is értelmesebb beszélgetést lehet folytatni, mint a sokszorosan oltottakkal.. Én nem hazudok haver, hivatalos videók, azt mondom, ami elhangzik. Max te nem vagy már képes értelmezni, amit nagyon sajnálok.
2022. dec. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
80%

"Aki oltott, semmit sem fog fel a videókból."

Akkor ez ilyen intelligens oltás volt? Aki megkapta, arra nem hatnak a baromságok. De szép világ is lenne...

2022. dec. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
0%
Schwaus Klab 🪬
2022. dec. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
78%

"Aki oltott, semmit sem fog fel a videókbó"

Épp ellenkezőleg. Aki használja is az eszét (vagyis jellemzően azok, akik oltattak is), azok nem gyártanak meséket a linkelt videók köré, hogy igazolják a konteóikat. Másrészt értelmes emberek eleve nem nyelnek be agyatlanul bármit, csak mert egy politikus azt mondja. Remélhetőleg még valami kiskamasz vagy, ez esetben még jó eséllyel kinövöd ezt a naivitásod.

2022. dec. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!