Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » 2025-ig 1 milliárd ember...

2025-ig 1 milliárd ember marad életben, ha a világ vezetőin múlik?

Figyelt kérdés

Van egy egyiptomi tudós, Dr. Maya Sobhy, akiről szinte semmit sem lehet találni interneten, főleg nem angol tartalmakat. Még 2011-ben nyilatkozta azt, hogy folyamatosan elakarják hallgattatni őt a Great Reset-el kapcsolatban. Azt nyilatkozta, hogy 2020 és 2025 között akarják véghez vinni a világ vezetői, addig nem kezdik el a folyamatot, míg 1 milliárd emberre nem csökken a népesség. Belegondoltok pont 2020 óta van az, hogy folyamatosan van valami, gondolok itt a pl. a COVID-ra, háborús feszültségekre, gazdasági hanyatlásokra.

Lehet a COVID végül csak az oltások miatt lett ennyire felfuttatva? Én magam is beoltattam magam 2-szer még az elején, nem lepődnék meg ha pár éven belül az oltottak egyszer csak mind összeesnének... Hivatalos statisztika alapján a 8 milliárd emberből már 5.6 milliárd beoltatta magát. Ha 2025-ig még bedobnak pár variánst össze is jöhet a 7 milliárd beoltott ember, hogy a végére tényleg csak kb. 1 milliárd maradjon.

Dr. Maya Sobhy 2011-es esetét még inkább gyanússá teszi az a tény, hogy amellett hogy szinte semmit sem lehet találni róla neten még el is tűnt a nyilatkozata után. Azóta sem találták meg, pedig jó párszor nyilatkozta, hogy elakarják hallgattatni, csak senki nem foglalkozott vele.



2022. dec. 16. 22:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
7%
#31 Én nem szartam be a mesterséges covidtól és lám, milyen jól tettem, hogy nem oltattam be magam, így képes vagyok hivatalos források értelmezésére. Egész covid alatt kutattam, asszem kicsit többet tudok a mocskos világunkról, mint te, aki Nyunyóka nénit bámulta, közben meg észre sem vette, hogy átverik. Na, akkor kinek van több esze? Remekül mutatod, hogy semmit sem értessz a videókból. Ha bármit is értenél, nem ellenem fordulnál, hanem felfognád, hogy ez nagyon is komoly dolog. Én befejeztem, milliószor "vitáztam" már többszörösen oltottal, mindig ez a vége, felesleges energiát pazarolnom erre, mert kb csak konteózni tudtok a hivatalos forrásra is, semmi több. Szépen mutatod te is, hogy semmit sem fogsz fel az egészből. Egyrészt sajnállak érte, másrészt felfordul a gyomrom, hogy még engem állítasz be hülyének, mikor te nem fogod fel, mi hangzik el a videókban. Minden jót kívánok.
2022. dec. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
81%

"#31 Én nem szartam be a mesterséges covidtól"

Dehogynem, ugy beszartal azota is hulyesegeket irogatsz

2022. dec. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
81%

"így képes vagyok hivatalos források értelmezésére"

Az eddigi kommentjeid pont ezt cáfolják. Amire képes vagy, az kiragadni kontextusából egy-egy hivatalos forrást, és meséket gyártani köré.


"Egész covid alatt kutattam"

És ez a rengeteg kutatás sem volt elég egyetlen bizonyítékra sem, csak pár videóra amikben még csak nem is azt állítják amiket te? Lol...

2022. dec. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
84%

"Én befejeztem, milliószor "vitáztam" már többszörösen oltottal, mindig ez a vége, felesleges energiát pazarolnom erre, mert kb csak konteózni tudtok a hivatalos forrásra is, semmi több."

Hát de ember, ha egyszer te konteózol itt már hónapok óta, akkor mégis mi a fenét lehetne rá mondani? :D

Mindig ugyanazt csinálod. Belinkelsz néhány videót, gyártasz köréjük valami mesét, aztán hozzáfogsz oltatlanozni meg oltottozni, utána meg húsz oldalon keresztül durcizol hogy téged senki se ért meg. Nem uncsi még? Elcsépelt lemez ez a Great Resetes baromság, nyergelj már át valami hihetőbb marhaságra, ha már ennyire konteózhatnékod van itt a gyakorin.

2022. dec. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
16%
Meséket, a hivatalos források által konkrétan KIMONDOTT dolgok mögé?! 🤔🤭 Érzed egyáltalán annak a súlyát, hogy milyen hülyeséget írsz????? Megismétlem, arról nem én tehetek, hogy nem tudod már értelmezni, mi hangzik el a hivatalos videókban. Na minden jót. 😘
2022. dec. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 Hans Pötterman ***** válasza:
81%

Ezekkel a népességpusztító konteókkal egy a probléma... Most gondolj bele, mennyire abszurd belegondolni, hogy a nemzetek vezetői összeülnek, és kiagyalják,h "na komáim most egységesen kiírtjuk magunkat."

Bammeg... Nézz vissza csak a történelembe. Hol volt ehhez csak hasonló esemény? Mikor írtotta egy nép saját magát? Egymást természetesen igen, de magukat soha! Így van ez ma is...

2022. dec. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
80%

Hát a világ vezetőinek nagyon bele keell húzniuk, hogy a konteós idióták kedvére tegyenek, mert maholnap 2023. és még nő a népesség, nem pedig fogy.

A 2012-es világvége is lmaradt érdeklődés hiányában, pedig az nagyon ígéretes volt. Pataky Attila is mondta hogy az tuti...pedig őt már az UFO-k is rabolták el párszor, mikor jól beb.szott.

2022. dec. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim válasza:
0%

Saját példáimmal élve:

Ahol élek, (egy kis faluban) ott nagyon sok ember beoltotta magát 2-szer, 3-szor is. Persze a média, megfélemlítések által.

Szinte sajnos 2 hetente halnak meg olyan emberek akik mindig is egészségesen éltek, vagy épp elég fiatalok. (Pl. 25, 33)

Az összes halottra a közös jellemzők:

Alvás közben halál.

Orvos/boncolás után a halál okát nemtudták megmondani.


A másik példa: Az egyik rokonom elhúnyt szívrohamban. (Mindig is szív problémái voltak)

Amikor meghalt, feldobták a családtagoknak azt a kérdést, hogy benne vannak-e abba az üzletbe hogy:

Ha beleegyeznek, hogy a személyt COVID vírus fertőzte meg és ebben húnyt el, akkor +pénzt kapnak (mint egy biztosító féle valami)

Ezzel szerintem növelni akarták az elhúnytak számlálóját, a nagyobb megfélemlítések érdekében. (JAAAAJJ már 100.000db halott)

A családtagok persze nem fogadták el, de tuti mások belementek.

2023. febr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 Hans Pötterman ***** válasza:
100%

#38

Mivel oltakoztak? Kísérleti nyugati cuccokkal?

Nekem 2db 2021 júniusi Orosz rakéta van bent, eddig semmi bajom.

2023. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
100%
@38 a hazudozas mar remekul megy, csak nem itt kellene muvelned.
2023. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!