Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » 2025-ig 1 milliárd ember...

2025-ig 1 milliárd ember marad életben, ha a világ vezetőin múlik?

Figyelt kérdés

Van egy egyiptomi tudós, Dr. Maya Sobhy, akiről szinte semmit sem lehet találni interneten, főleg nem angol tartalmakat. Még 2011-ben nyilatkozta azt, hogy folyamatosan elakarják hallgattatni őt a Great Reset-el kapcsolatban. Azt nyilatkozta, hogy 2020 és 2025 között akarják véghez vinni a világ vezetői, addig nem kezdik el a folyamatot, míg 1 milliárd emberre nem csökken a népesség. Belegondoltok pont 2020 óta van az, hogy folyamatosan van valami, gondolok itt a pl. a COVID-ra, háborús feszültségekre, gazdasági hanyatlásokra.

Lehet a COVID végül csak az oltások miatt lett ennyire felfuttatva? Én magam is beoltattam magam 2-szer még az elején, nem lepődnék meg ha pár éven belül az oltottak egyszer csak mind összeesnének... Hivatalos statisztika alapján a 8 milliárd emberből már 5.6 milliárd beoltatta magát. Ha 2025-ig még bedobnak pár variánst össze is jöhet a 7 milliárd beoltott ember, hogy a végére tényleg csak kb. 1 milliárd maradjon.

Dr. Maya Sobhy 2011-es esetét még inkább gyanússá teszi az a tény, hogy amellett hogy szinte semmit sem lehet találni róla neten még el is tűnt a nyilatkozata után. Azóta sem találták meg, pedig jó párszor nyilatkozta, hogy elakarják hallgattatni, csak senki nem foglalkozott vele.



2022. dec. 16. 22:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
29%

Jaja, konteó minden. Mint a magántulajdon eltörlése, amiről már a média, az EU parlament és Matolcsy is beszélt. Baj van a fejével annak, aki ezeket a dolgokat konteónak gondolja.


[link]


[link]


[link]

2022. dec. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
79%
Mindig van belőlük elég, főleg hétvégén meg munkaszüneti napokon.
2022. dec. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
81%

Ezt a kérdést csapjuk fel 3 év múlva kérlek, kíváncsi leszek a magyarázatokra.


Olyan ez, mint a 2012-es világ vége...

2022. dec. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
59%

"2020 előtt is ilyen sok konteós barom volt? vagy azóta szaporodtak el mint a nyulak?"

Persze. 2000-ben vernyákoltak a nagy világvégéről, aztán 2012-ben, aztán mikor az se jött be, utána jött az új világrend, most pont ugyanaz megy great reset címszó alatt. Még csak nem is fejlődnek, ugyanazokat az ostobaságokat hangoztatják újra és újra, csak mindig mások szájába adva a népességcsökkentést, az agymanipuláló chipeket, hogy mindenki rabszolga lesz, és a többi. Ha igazuk lenne a konteósoknak, én eddig kb egy tucat új világrendet éltem túl, ennyi tapasztalattal csak kihúzom ezt is valahogy :D

2022. dec. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
42%

Nem csodálkoznál rajta, hogyha az oltottak csak úgy hirtelen összeesnének? Ugye tudod, hogy a covid elbagatelizálás a legidiótább dolog a gyakorin, és a fórumozók jórésze osztja ezeket a hülye nézeteket. A sok gyakoris covid nátházós járvány bagatelizálók szerint költői túlzással élve minden második oltott meghal. Viszont ha ilyen veszélyesek az oltások, miért nem halt bele senki a környezetemben? Csomó ember kapott oltást körülöttem, köztük jómagam is kaptam.


Akik a gyakorin azt harsogják, hogy a kovid nem veszélyes és az oltás meg egy halálos rettenet, mindkét dologban tévednek a kettő közül. Azzal a hülyeséggel is érveltek, hogy a korlátozások nem segítettek semmit, miközben mindenki úgy szegte meg őket, ahogy tudta, ráadásul érdemi korlátozások sem voltak.


A másik COVID idiótaság ugye az oltás halálossága. Mint írtam, sok sok ismerősöm oltott, és egyik sem halt meg. Szóval amiket itt a gyakorin írtatok, na azt nem tapasztalom a környezetemben. Viszont azt áruld el nekem, hogyha a gyakorisok szerint az oltás ilyen halálos, akkor hogyan nem halt bele eddig 1 milliárd ember az oltásba? Meg amúgy is, hogy a fenébe lehetne olyan oltást létrehozni, ami után még 3 évig vígan éldegélsz, majd piff paff összeesel? Ezt hogy lehet kivitelezni?

2022. dec. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
7%
"Nem lesz semmid, de boldog leszel" (Mert 4 oltással már a hivatalos forrás is konteó lesz számodra, annyira elbutít). Erről van itt szó. Szépen látszik bizonyos kérdések alatt, hogy hány oltott van. 😄 Kérdező, szívből örülök, hogy te még tudod használni a fejed. ❤
2022. dec. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
84%

17

én egy oltást sem kaptam, mégis baromságnak tartom az új világrend-dolgot. na ehhez mit szólsz? XD

2022. dec. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
16%
#18 Akkor szedd össze magad kishaver, mert hivatalos források vannak a kérdés alatt, ideje lenne felzárkóznod. Erre már tényleg csak az agyhalottak mondják, hogy baromság, meg konteó.
2022. dec. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
76%
Hivatalos források :D A yutub meg a rumble? :DDD
2022. dec. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
0%
az agyhalott agyhalottazza a normálisat xD
2022. dec. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!