Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hány embernek kell még meghaln...

Hány embernek kell még meghalnia, amíg Zelenszkijnek megjön a józan esze?

Figyelt kérdés

Nem, nem vagyok háborúpárti és Putyinnal nem értek egyet abban, hogy háborúzik, de:

-Ukrajnában elég durva nacionalizmus zajlik, nem engedik használni a kisebbségek anyanyelvét.

-Sok attrocitás is érte a kisebbségeket (minden ukránzászlós profilkép tulaj figyelmébe)

-Bármennyire is elítélendő Putyin háborúzása, be kellene látni, hogy ő az erősebb, pláne ha Kína is beáll mögé

-Tehát a kisebb rossz lenne megegyezésre törekedni, mind izmozni.


Ez kicsit olyan, minthogy akármilyen szemét is egy maffiavezér, egy átlagember jobb, ha nem megy oda hozzá lökdösni, meg beszólogatni.

Be kellene látni az erőviszonyokat.



2022. márc. 10. 23:01
1 2 3 4
 21/35 Jeffrey Spender ***** válasza:
59%

Nacionalizmus az van, csak célt tévesztett, mert az Ukrán és Orosz 85 %-ban azonos, de a Magyarok ellen fellépnek, a kisebbségi oktatás bezúzásával, a nyelvhasználtot segítő törvény dettó, ultranacionalista suhancok, akik vízvezetéket akarnak mérgezni a magyarok ellen, és a kettős állampolgárságúaknak tiltják meg a hivatalviselést.


Olekszij Danilov, az ukrán Nemzetbiztonsági és Védelmi Tanács titkára szerint „nem az Oroszországi Föderáció az egyetlen ország, amely fenyegeti Ukrajnát”.


Ezzel elég egyértelműen Magyarországra utalt, hiszen Ukrajnával 2017 után egyre durvábban elmérgesedett a viszony: a konfliktus eszkalálódását a kormánypártisággal nem vádolható Telex szépen összefoglalta.


Az Ukránbarát kommentelőket nem értem.

2022. márc. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
58%
25-ös ez a durva. Ugyanaz a nép. Kb olyan mintha az amerikaiak meg az angolok öldökölnék egymást. Mindketten a Kijevi-Rusz fejedelemségből ,, lettek".
2022. márc. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
40%

>>Ugyanaz a nép.


Dehogy ugyanaz.

A kijevi RUSZ az a svédek, korai vikingek alkotta fejedelemség. Ők rázták gatyába, szervezték állammá a sok száz, ma orosznak titulált szláv népet is.

Nem véletlen, hogy a nyelvük is csak hasonlít, de nem azonos.


A nácizmusról meg annyit, hogy a g.ecc oroszok tiltották egy időben az ukrán nyelvet, hat millió embert halálra éheztettek, terrorizálták az ott élőket, lakosságcserével vittek oda oroszokat, akiknek most olyan nagy a pofájuk.


Putyint fejbe kéne lője valamelyik szilovik, vagy hozzá közeli ember és mehetne sztálin után a szaros gödörbe, ahova való. Meg lenne oldva a kérdés.

putyin egy pszichopata, tetves senki, akinek az fáj, hogy senkinek is nézik és akként is kezelik.

2022. márc. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
27%

Az ártatlan ukránok semmit nemtettek amiért az oroszoknak lenne okuk a támadásra mondják ők.

Az nemigaz hogy erről zelenszkij nemtudott.


"Biológiai támadástól tartanak az oroszok

A Pentagon halálos kórokozók titkos, egyebek között vándormadarak általi terjesztésre szolgáló mechanizmus létrehozására irányuló kuzazásokat támogatott – mondta Dmitrij Peszkov, a Kreml szóvivője. Moszkva szerint amerikai finanszírozású ukrajnai biológiai laboratóriumokban fejlesztették ki a kórokozókat.


Elmondta, hogy erre bizonyítékuk is van. A dokumentumok szerint az amerikai fél azt tervezte, hogy „2022-ben Ukrajnában a madarak, denevérek és hüllők kórokozóival kapcsolatos munkát folytat majd, később áttérve az afrikai sertéspestis és a lépfene vándormadarak általi terjesztése lehetőségének tanulmányozására”.


Igor Kirillov, az orosz haderő sugárzás-, vegy- és biológiai védelmi parancsnoka kijelentette: bizonyíték van arra, hogy a harkivi laboratóriumból több mint 140 olyan edényt szállítottak külföldre, amelyek denevérek ektoparazitáit tartalmazták. Állítása szerint az egyik projekt keretében denevérek biológiai fegyverként való alkalmazását vizsgálták.


A tábornok azt hangoztatta, hogy az amerikaiak célja olyan biológiai anyag előállítása, amely képes szelektíven célba venni különböző etnikai csoportokat, „különösen a szlávokat”.

2022. márc. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
64%
Azt senki negondolja hogy az orosz hírszerzés csak ül a babérjain és várja hogy a sültgalamb a szájába repüljön.
2022. márc. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
69%

28-as. Nekem van arra bizonyítékom, hogy a te és a családod saját készítésű bombát fejleszt, amivel robbantani fogtok.

Bár nem mutatom fel a bizonyítékot, de tudatom, hogy van.

Megtámadom a családod, megölöm a családtagjaidat, olyanokat akik erről talán nem is tudtak.

Aztán utána kijelentem, hogy tulajdonképpen ezzel megmentettem csomó ember életét, sőt, nem is én támadtalak meg, hanem te támadtál meg engem.

Szerinted?

2022. márc. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
28%

00:42!

A válasz a felvetésedre a 0% os lepontozásodban van.

2022. márc. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
51%
Tudom. Pedig igaz. Putyin konkrétan ezt csinálja.
2022. márc. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
29%
zelenszkij háborúsbűnös ez tény.
2022. márc. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
44%
Mindegy ám, mit csinál Zelenszkij, ugyanis ha "gyáván elszaladna", rögtön bevetné a helyére magát valamelyik hatszor begőzöltebb oroszgyűlölő politikus, és ha az összes politikus elfogyott volna, akkor is mindenféle hunták lövöldöznének most az oroszok ellen... és lehetne még a helyzet hatszor rosszabb is a civil lakosság szempontjából. Ennek az eseménynek olyan a tömegpszichológiája, hogy sajnos már nem tud csak úgy megállni, mert egy elnök szépen kérné népét, hogy nyeljük le a békát, gyerekek.
2022. márc. 11. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!