Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Több helyen irják, hogy csak...

Több helyen irják, hogy csak egy báb Zelenszkij, hol találok erre bizonyitékot?

Figyelt kérdés
2022. márc. 9. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
A Bóbita Bábszínházban. :)
2022. márc. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Mire gondolsz? Felszippant egy kis kokót és kiáll a nagyközönség elé és hangosan felkiált: beismerem hogy egy cionista bábú vagyok a sakktáblán! LOL
2022. márc. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, szerintem nem az, csak jokor lovagolta meg a jo hullamokat. Egyebkent egy bohoc, mindenhol paradezik, beszologat mindenkinek, nem sokaig lesz o ilyen pozicioban, sztem hamar felre fogjak allitani.
2022. márc. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2

"kiáll a nagyközönség elé és hangosan felkiált: beismerem hogy egy cionista bábú vagyok"


Nem de van egy ismerős,aki az ellenkezőjét állitja, azt mondja ha nem bizonyitom nem igy van.

2022. márc. 9. 23:42
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kérdés, szerinted barátságból pénzeli már 10 éve az USA Ukrajnát? Egy 12.000 km-re levő országot? De egyébként, mi lenne neked bizonyíték?
2022. márc. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5

"De egyébként, mi lenne neked bizonyíték?"


Nem nekem kell.


Amit gondolsz, hogy hihető.

2022. márc. 9. 23:59
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

És miből gondolod, hogy arról az ismerősöd is azt fogja gondolni, hogy hihető?

Sztem hagyd meg hitében, ő is boldog lesz meg te is. Úgysincs jelentősége, hogy mi, itt Magyarországon, kisemberként mit gondolunk Zelenszkijről.

2022. márc. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Csak ott a baj, hogy teljesen megkattant és nem hagy békén.

Ezért gondoltam ezzel lekoptatom.

2022. márc. 10. 00:43
 9/11 anonim ***** válasza:
2022. márc. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ukrajnának mindig báb elnökei voltak. Hol az oroszok, hogy az amerikaiak vették meg kilóra őket, a nép legnagyobb szerencsétlenségére. Hogy épp melyik vette meg, az rögtön látszik. Janukovics orosz parti volt, ha orosz párti=az oroszok embere, akkor oda húz, velük van főleg kapcsolatban. Porosenkó Amerika felé húzott, ő Amerika kis majma volt. De egyébként egyik sem jó volt, inkább borzasztó. Janukovics is ült testi erőszakért a sitten. Ki mást is választanának meg elnöknek? 😅 Vagy a mostani színész gyerek...🤪 Na de a csokigyáros/fegyvergyáros is egy debil volt. Komolyan, mindegyik, rakás szerencsétlenség. Juscsenkó is, az is csak megszedte magát rendesen, ő is Amerika embere volt. Katasztrófák. Börtön igazgatónak sem mennének el nemhogy elnöknek. Természetesen nem verik nagy dobra, hogy aki fizeti őket, de mint írtam, látszik. Magyarország nem látszik, hogy rühellik a Biden-kormány? Hogy hová húznak? Így van ez mindenütt, főleg a csóringer államokban, ahol mindenki veszett korrupt.
2022. márc. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!