Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Itt a vége, fuss el véle?...

Itt a vége, fuss el véle? Trump twitteren elismerte, hogy Biden kormány lesz januártól! Hol vannak a megdönthetetlen bizonyítékok a tömeges csalásokról?

Figyelt kérdés
[link]
2020. dec. 11. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Ebből látszik hogy egy szinjáték része volt.Gusztustalan pszichopata.
2020. dec. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazan ertem a tweetet, azt mondja, hogy most, hogy Biden kormany lesz, a SC-nak meg kell akadalyoznia, hogy Biden kormany legyen (sztem erre utal - persze mindig csak utal, nehogy veletlenul jogilag felelos legyen az uszitasert, a birosag kozvetlen utasitasaert)?
2020. dec. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőn lesz az elektori szavazás? 14-én?
2020. dec. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem ismert el semmit, raadasul mar a birosag is kenytelen foglalkozni a dologgal, a birosagon pedig Trump partiak vannak ... meg mindig semmi sem vegleges, igaz egyre kevesebb Trumo eselye.
2020. dec. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A bíróságok eddig is foglalkoztak a beadványaival, és kidobták őket.
2020. dec. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4

Mi az, hogy nem ismert el semmit? Leírta, hogy Biden kormány lesz januártól. Mi ez ha nem elismerése a vereségének?

2020. dec. 11. 20:21
 7/7 anonim ***** válasza:

És végül a 6-3 arányban republikánus többségű kinevezettekből álló legfelsőbb bíróság az utolsó próbálkozást visszadobta. Ez már tényleg a vége:


[link]

2020. dec. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!