Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hány embernek kell még meghaln...

Hány embernek kell még meghalnia, amíg Zelenszkijnek megjön a józan esze?

Figyelt kérdés

Nem, nem vagyok háborúpárti és Putyinnal nem értek egyet abban, hogy háborúzik, de:

-Ukrajnában elég durva nacionalizmus zajlik, nem engedik használni a kisebbségek anyanyelvét.

-Sok attrocitás is érte a kisebbségeket (minden ukránzászlós profilkép tulaj figyelmébe)

-Bármennyire is elítélendő Putyin háborúzása, be kellene látni, hogy ő az erősebb, pláne ha Kína is beáll mögé

-Tehát a kisebb rossz lenne megegyezésre törekedni, mind izmozni.


Ez kicsit olyan, minthogy akármilyen szemét is egy maffiavezér, egy átlagember jobb, ha nem megy oda hozzá lökdösni, meg beszólogatni.

Be kellene látni az erőviszonyokat.



2022. márc. 10. 23:01
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
70%
Millió fölött.
2022. márc. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
56%
1956-ban sem kellett volna harcolni az oroszok ellen, hanem egyből meg kellett volna adnunk magunkat, igaz? Nem is tudom,miért ünnepeljük a forradalmat, hiszen csak meghosszabbították a szenvedést, így van, kérdező?
2022. márc. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
79%

Nehéz helyzetben van, de viszonylag jól kezeli, nem vétett súlyos hibát, talán csak a NATO belépés, fegyverkezés hangoztatása volt kontraproduktív.

Próbál véget vetni a háborúnak, Putyin némely követelésének is engedne, de az érthető, hogy nem hajlandó területekről lemondani Oroszország javára.

Annyira meg nincs rossz helyzetben katonailag sem, hogy a feltételek nélküli kapitulációt válassza. Németország, Japán, Magyarország is rengeteget harcolt, rengeteg áldozatot hozott, mire eljutott idáig. A nemzetközösség is most Ukrajna szuverenitása, területi integritása mellett áll.


Putyinnak is engedni kellene, nem csak Zelenszkijnek, hogy minél előbb létrejöhessen a tűzszünet, békekötés a két ország között. Az oroszoknak meg kellene elégedni a Donyec-medence Ukrajnán belüli autonómiájával és a Krím-félsziget esetében valamilyen megosztott, közös fennhatóságra lenne szükség.

2022. márc. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
77%

Vajon feltették a kérdést 1848-ban, hogy "Hány embernek kell még meghalnia, amíg gróf Batthyány Lajosnak megjön a józan esze?"

Lehet. De vajon helyénvalónak érezzük a kérdést?

2022. márc. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
76%
A szokásos napi "nem vagyok ez és ez , de" c. kérdésünket láthatták.
2022. márc. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
63%
4: nagyon pontozzák le ezeket a történelmi példákat az itteni moszkoviták, mert ellentmondanak a mostani oroszpártiságuknak
2022. márc. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
73%
6: aki így kezdi, arról pontosan tudni, hogy éppen, hogy az az, ez a fordulat megbízhatóan elárulja a kérdezőről az igazat
2022. márc. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
45%

Én nem értem Putyin mit akar? Világ legnagyobb területű országa Oroszország. Megszerezte a Krímet is. Szerintem ez nem Ukrajnáról szól főként, hanem meg akarja mutatni a NATO-nak, hogy ők aztán tényleg nem viccelnek, ha kell támadnak.

Szerintem Ukrajnát békén kellene már hagyni. Szenvedtek ők eleget, holodomor, csernobil..

2022. márc. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
74%
9: területeket akar még szerezni, imperalizmus
2022. márc. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
12%

Keleten sosem számított hányan halnak meg.Ott egészen máshogy gondolkoznak az emberek valamit elhatároznak azt tűzön-vízen keresztül viszik.

Ha Zelenszkij eldöntötte nem teljesíti Putyin követeléseit akkor ennyi mindenki ott döglik meg a cél érdekében pont

2022. márc. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!