Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hány embernek kell még meghaln...

Hány embernek kell még meghalnia, amíg Zelenszkijnek megjön a józan esze?

Figyelt kérdés

Nem, nem vagyok háborúpárti és Putyinnal nem értek egyet abban, hogy háborúzik, de:

-Ukrajnában elég durva nacionalizmus zajlik, nem engedik használni a kisebbségek anyanyelvét.

-Sok attrocitás is érte a kisebbségeket (minden ukránzászlós profilkép tulaj figyelmébe)

-Bármennyire is elítélendő Putyin háborúzása, be kellene látni, hogy ő az erősebb, pláne ha Kína is beáll mögé

-Tehát a kisebb rossz lenne megegyezésre törekedni, mind izmozni.


Ez kicsit olyan, minthogy akármilyen szemét is egy maffiavezér, egy átlagember jobb, ha nem megy oda hozzá lökdösni, meg beszólogatni.

Be kellene látni az erőviszonyokat.



2022. márc. 10. 23:01
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
72%

12: az ne zavarjon, hogy az emberek Z. mögé álltak, és még a politikai ellenfelei is, mondván, hogy ilyen időkben egységesnek kell lenni, és meg kell védeni a hazát


Nem az van, hogy milliók követelik az utcán, hogy Z. adja meg magát, és mégsem teszi.

2022. márc. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
0%

13

Írtam olyat,hogy az emberek nem támogatnák Zelenszkijt?

2022. márc. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
51%

"Ott egészen máshogy gondolkoznak az emberek valamit elhatároznak azt tűzön-vízen keresztül viszik."


Azok az idők elmúltak.

Most éppen szopnak,

keresztülvitel helyett.

2022. márc. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
89%

Akkor mégegyszer, aki behódol az egy gyáva, megalkuvó senki.


A béketárgyalásokra lehet törekedni, fwgyverletételre nem. Márha valakinek jelent az valamit, hogy haza.

2022. márc. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 Jeffrey Spender ***** válasza:
41%
Miért pártolják "sokan" Ukrajnát, lehetetlenebbnél lehetetlenebb és unalmas érveléssel, főleg hogy a Magyar kisebbség ellen is gyűlölkednek, nyíltan ?
2022. márc. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
75%

Minek kellene feladnia? Mondd már meg...


Annál a halál is jobb, minthogy orosz bábállam legyen.

2022. márc. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
60%

"-Ukrajnában elég durva nacionalizmus zajlik, nem engedik használni a kisebbségek anyanyelvét."


Hazugság. Ha megnézed a harctéri videókat, az ukrán katonák fele oroszul beszél.

2022. márc. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
20 Egy ukrán és egy orosz alapjáraton is megérti egymást.🤷
2022. márc. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
32%

#3


"Az oroszoknak meg kellene elégedni a Donyec-medence Ukrajnán belüli autonómiájával..." ez volt a miszki megállapdásban, amit nem teljesített Ukrajna.


..."és a Krím-félsziget esetében valamilyen megosztott, közös fennhatóságra lenne szükség."

Éppen ezt mondta fel Ukrajna, amiért elfoglalták 2014-ben a ruszkik.


A másik orosz követelés:

A Spiegel korábban megszellőztette a titkosítás alól felodott dokumentumot, mely szerint 90-ben a Nyugat megígérte a ruszkiknak -amit jó ideig tagadtak-, hogy a NATO nem terjeszkedik tovább keletre. Azóta 13 országot vettek fel. Grúzia és Ukrajna felvételét nem hajladó lenyelni.

Ukrajna viszont belevette az Alkotmányába a NATO csatlakozást.


Ezekből mindkét félnek nehéz kihátrálni.

2022. márc. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
87%

18-as szerintem nem erről van szó. Sokkal inkább az emberek a háborút ítélik el, na meg azért szerintem az oroszokat se kell körbeimádni, kommunizmus, 1956....

Akármi van, a fegyver nem megoldás semmire, ezt szerintem 2 nagyon véres világháború is bebizonyította már. Civil emberek halnak meg, ugyanolyanok mint te vagy én.

21. Században vagyunk, a fejlett világhoz tartozunk,el kellene ideáig jutni.

Orbán is kimondta, hogy nekünk is érdekünk, hogy a szomszédban ne legyen háború, mert az már minket is veszélyeztethet.

No, ha Ukrajnát a földdel teszik egyenlőve az ottaniak jobban szeretik majd a magyar kisebbséget?

2022. márc. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!