Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem értem ezt az egész dolgot...

Nem értem ezt az egész dolgot mi a gond most a NATO-val ?

Figyelt kérdés

Putyin ugye azt mondja , hogy a NATO fegyvereket telepít a Baltikumba és az veszélyes. De könyörgőm a Balkán lakossága nem éri Moszkva lakosságát még azzal a 7000 NATO katonával sem. Komolyan Putyin attól tart, hogy ezek majd lerohanják Oroszországot ?

A rakéták én úgy tudom Nem telepített támadó rakéta fegyvereket Amerika Kelet Európába hanem inkább légvédelmi fegyvereket telepített csak.

Ha meg telepített akkor mi van ? Amerikának és Oroszországnak több mint 6000 atomfegyvere van külön. Nincs az a rakétavédelem ami megfognak ennyi rakétát ha esetleg atomháború lenne. Ott az egész világ menne a levesbe és ilyen esetben teljesen mindegy , hogy Moszkva 2 perc alatt menne a levesbe vagy New York 5 perc alatt. Ez a mindegy kategória. tehát ez nem tűnik valami észszerű indoknak nekem


2022. márc. 2. 09:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%
Sok mindent nem értesz az egészből lássuk be.
2022. márc. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Akkor magyarázd már el
2022. márc. 2. 09:13
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjuk ott, hogy a Baltikum az nem eppen a Balkan :D
2022. márc. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Semmi gond nincs a NATO-val. Putyin fenyegetve érzi magát. Szovjet beidegződés, majd elmúlik.
2022. márc. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
19%

Az USA sunyi módon szép csendben körbevette Oroszországot NATO tagokkal, holott egyezményben rögzítve volt, hogy ezt nem fogja megtenni. Putyin át lett qrva magyarul.

A rakétaelhárító rakéták ugyanazok, mint a támadó rakéták, csak át kell őket programozni, lényegében minden rakéta csak egy teherszállító eszköz.

A rövid távú rakétákat nagyon nehéz kivédeni, ezért fosik putyin, a NATO közelségétől.

Az interkontinentális vackok kb 20-30 perc alatt érnek célba, lehet rájuk készülni.

Az USA pénzelte folyamatosan ukrajnát, ráadásul Ukrajna egy meglehetősen agresszív, nacionalista ország.

Kevés video maradt már, miket szövegeltek pl a Magyarokról, nem piskóta.

2022. márc. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
27%
Az a baj, hogy ezekbe a rakétakilövő állomásokba sokféle rakétát lehet aztán betölteni. Mivel a technológiák folyamatosan változnak, egyik - az ellenségeit ilyen közelről rakétarendszerekkel körbevevő - fél előnybe kerülhet.
2022. márc. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
A gonosz Nato megmutatta az ukránoknak hogy lehetnek szabadok is, diktátor nélkül és látod milyen nehéz visszazárni ezt az ajtót, még 200 000 katonával és ezernyi rakétával is... Nato veszélyt jelent, Putyinra. Még a végén így járnak az oroszok és nem egy korrupt gyilkos KGB ügynök önkényes érdekeit fogják szolgálni.
2022. márc. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

"Az interkontinentális vackok kb 20-30 perc alatt érnek célba, lehet rájuk készülni"


Közel sem annál sokkal gyorsabbak és nem lehet mindet kivédeni. Ha meg kilőnek egyet akkor olyan mindegy mindennek vége tehát ez nem normális indok.


"Az USA sunyi módon szép csendben körbevette Oroszországot NATO tagokkal, holott egyezményben rögzítve volt, hogy ezt nem fogja megtenni. Putyin át lett qrva magyarul."


Ennek az egyezménynek mi a neve ? Mert én nem halottam róla. Ugye mondjuk volt a Bécsi szerződés vagy a Tordesillasi szerződés ami ismertebb de én nem halottam ilyet.

2022. márc. 2. 09:27
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
De miért fél a NATO-tól? Ha nincsenek rossz szándékai, nincs mitől félni. Ja, vagy az bántja hogy nem tudja katonailag sakkban tartani a környező országokat mert a NATO ott van ellensúlyként?
2022. márc. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

"Az USA sunyi módon szép csendben körbevette Oroszországot NATO tagokkal, holott egyezményben rögzítve volt, hogy ezt nem fogja megtenni. Putyin át lett qrva magyarul."


Ezt már csak azok hiszik el akik nem szeretik a liberális demokratikus nyugatot és az usat.

2022. márc. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!