Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Rettegek az atomháború miatt....

Rettegek az atomháború miatt. Érdemes egyáltalán bárhova is menekülni?

Figyelt kérdés

A sírás kerülget. Nem tudok a munkára sem figyelni.

Szerintetek hány napunk lehet hátra? Érdemes valahova elutazni? Van félretett pénzem, amit lakásra gyűjtöttem.

Vagy teljesen mindegy már? Annyira bepánikoltam a cikkek miatt. :(


2022. febr. 28. 12:02
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

#30: Persze, hogy nem vagy egyedül ebben a helyzetben. Csak sokan leszólják ezen az oldalon is az embert, meg elkezdenek gúnyolódni rajta.

Én sem éreztem még ilyen tehetetlenséget és félelmet.

2022. márc. 1. 19:47
 32/37 felkelhetetle ***** válasza:
100%

31 Kérdező azzal azért légy tisztában, hogy a pánik évet éljük. A média pánikra késztett a globális felmelegedés miatt, a virus miatt és most pedig a háború miatt.

Gondolj vissza a koronavirus elejére, hogy milyen durva cikkek jelentek. Ha ezeknek a cikkeknek a fele igaz lett volna, akkor az emberiségnek már 10-szer ki kellet volna halnia. :D

Itt a háborúval kapcsolatban azzal is tisztában kell lenned, hogy van a háborúban egy olyan szó, hogy dezinformáció, ami régen is volt, de ma az internet miatt éli a fénykorát. Teljes mértékben biztos vagyok abban, hogy azok a cikkek, amiket olvasol a háborúról, nagy része el van ferdítve, vagy tételesen kijelenthető hogy hazugság. Ez a háborúban egyébként egy bevett szokás, hogy olyan propagandákat terjeszt mind a két oldal, ami elbizonytalanítja az ellenfelet, na ma már erre rátesz egy lapáttal a média mohósága, hiszen nekik az olvasottságból van pénzük, nyilván minél durvábban irják le az eseményeket annál több pénzt kapnak.

Én arra gondolok, hogy a pánik az egy nagyon jó üzlet világviszonylatban, hiszen, aki fél az sokat fogyaszt, sok pénzt költ.

Úgyhogy ne ad meg nekik azt az örömöt, hogy pánikolsz. :)

2022. márc. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Nagyon jó írás! Sok igazság van benne. Köszönöm!:)
2022. márc. 1. 19:59
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
#31 Jó volt olvasni az írásod, tényleg van benne igazság. A vírus elején még azért féltem, de nem ennyire mint most. De próbálok azért nyugodt maradni, hiszen úgysem tudom befolyásolni a döntésüket, tetteiket.
2022. márc. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
52%
Zoknit még vehetsz, de cipőre már nem érdemes.
2022. márc. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Bízzunk abban hogy Isten nem engedi meg
2022. márc. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
#36 Már csak abban bízom.
2022. márc. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!