Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Rettegek az atomháború miatt....

Rettegek az atomháború miatt. Érdemes egyáltalán bárhova is menekülni?

Figyelt kérdés

A sírás kerülget. Nem tudok a munkára sem figyelni.

Szerintetek hány napunk lehet hátra? Érdemes valahova elutazni? Van félretett pénzem, amit lakásra gyűjtöttem.

Vagy teljesen mindegy már? Annyira bepánikoltam a cikkek miatt. :(


2022. febr. 28. 12:02
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell rettegni, még tárgyalnak.

Utána kiderül, de akkor sem biztos hogy dobnak atomot.

2022. febr. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
68%
Az a baj,nem tudod hova menne az elso? En Canadaba mentrm.volna,de mar ok is küldtek fegyvert talan, szerintem oda nem lonek,bar az usa celpont lehet. Vagy karib terseg valami kis franko sziget. Svajc is semleges. Nincs annyira messze.
2022. febr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Ne már, ebbe a zavaros helyzetbe lehet jó üzleteket kötni. Háború után meg a sok kiosztott fegyver. Kinek van most ideje rettegni?
2022. febr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
29%
Hisztérika!
2022. febr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
75%
Izland. Olcsó repülőjegy, kedves emberek. Viszonylag messze van, senki sem foglalkozik velük, tuti nem kapna atomot.
2022. febr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

#2: Nekem is ezeken jár az eszen. Van annyi pènzem, hogy el tudjak menekükni, de fene se tudja hol biztonságos. Én is valami kis szigetre gondoltam.

Őszintén mondom nagyon félek, pedig nem vagyok egy hisztiző ember. Borzalmas ami megy.

2022. febr. 28. 12:07
 7/37 felkelhetetle ***** válasza:
100%
Nyugi ezek a sz*rházi öltönyös majmok sokkal jobban szereti a pénzt meg a hatalmat, mintsem atommal lerombolják a jól felépített rendszert.
2022. febr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
#5: Köszi megnézem!
2022. febr. 28. 12:08
 9/37 A kérdező kommentje:
#7: És ha úgy van vele, hogy már neki is mindegy??
2022. febr. 28. 12:08
 10/37 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is szakdolgozatot kellene írnom, egyszerűen nem tudok rá koncentrálni, annyira görcsben van a gyomrom.

Megint az egyszerű ember szop egy gyakorló elmebeteg miatt. Láttunk már ilyet a történelemben, nem lett jó vége...

2022. febr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!