Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Rettegek az atomháború miatt....

Rettegek az atomháború miatt. Érdemes egyáltalán bárhova is menekülni?

Figyelt kérdés

A sírás kerülget. Nem tudok a munkára sem figyelni.

Szerintetek hány napunk lehet hátra? Érdemes valahova elutazni? Van félretett pénzem, amit lakásra gyűjtöttem.

Vagy teljesen mindegy már? Annyira bepánikoltam a cikkek miatt. :(


2022. febr. 28. 12:02
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
#10: Én is ezt érzem. Főnököm is teljesen idegbeteg már. Nem lehet így csinálni a napi teendőinket normálisan.
2022. febr. 28. 12:11
 12/37 felkelhetetle ***** válasza:
100%
9 Akkor megpuccsolják olyan emberek, akiknek nem mindegy. :) Van bőven ilyenre példa Oroszországban is.
2022. febr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
e tti Kanadat probalnam meg menekult statusszal
2022. febr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
en tuti*
2022. febr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
87%

Higgadj le, és éld az életed.


Kb. semmi esélye nincs annak, hogy az orosz-ukrán háború atomháborúvá fajuljon. Ez senkinek sem érdeke. Putyin részéről ez csak pszichológiai hadviselés része, blöff, de nem kell vele foglalkozni.


Ha lesz, akkor úgyse tudsz semmit se csinálni ellene, ha meg nem lesz, akkor meg ne tedd tönkre az életed a rettegéssel, ne add fel a lakáscélodat.


Annak van némi esélye, hogy a nato beavatkozzon a háborúba Ukrán területen, vagy logisztikai segítséget nyújtson, fegyvert adjon stb. szóval vannak fokozatok, és Oroszország részéről is vannak fokozatok: nem ad földgázt, és hasonló, de az atomháború senkinek nem érdeke.


Soká lesz még világvége, nyugi!

2022. febr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
45%

Meg amúgy Nagasaki és Hirosima is él és virul ha ez vigasztal.

Kicsit túl van lihegve, több száz atombomba lett ledobva a hidegháború során mégis itt vagyunk.

2022. febr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Költözz az Antarktiszre.
2022. febr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
#15: De jó végre pozitívabb írást olvasni! Bárcsak igazad lenne!!
2022. febr. 28. 12:28
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Egy egészséges para belefér, hiszen mindenki aggódik valamennyire egy ilyen bizonytalan helyzetben, de ne hagyd, hogy komolyan befolyásolja a mindennapi életed. Azzal teszed a legjobbat magadnak ha éled tovább és nem forgatod fel fenekestül túlzott félelmek miatt.


Ami konkrétumot tanácsolhatok. Ritkítsd a hírek és ilyen fórumok olvasását mint ez. Koncentrálj valami egészen másra!

2022. febr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

#19: Jogos! Tegnap nem olvastam erről, mert ünnepeltünk a családdal. Nem is voltam idegbeteg.

Na ma kár volt megnéznem a híreket...

Megpróbálom dolgozni, mert itt is bajom lesz ha nem végzem el amit kell.

2022. febr. 28. 12:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!