Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németország "queerügyi"...

Németország "queerügyi" kormánybiztost nevezett ki. Még mindig LMBTQ propaganda?

Figyelt kérdés

2022. jan. 6. 05:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki vitatkozzon mindenkivel mindenről, csak azokat a határokat ne lépje át amiket nem kellene.
2022. jan. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 anonim ***** válasza:
Jo lenne ha ezen az egeszen nem kellene vitázni tbh.
2022. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/86 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos kell mert nehéz elvasztani a szart a májtól.
2022. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 anonim ***** válasza:
100%
Bővebben: Szerintem a leg fontosabb lenne egy ilyen vitában azt eldonteni hogy mi az ami még mindkét fél álltál elfogadott és kezet csapnak rá és mi az az első dolog ahol már nincsen valamiben egyetértés. És ezeket a dolgokat konkrétan megnevezni megvitatni transzparens módon. Nem sunnyogva senkinek.
2022. jan. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/86 anonim ***** válasza:

Itt pl. tudni kellene hogy mit csinahat egy ilyen queerugyi kormany biztos es hogy ez propaganda e. Mi a velemenyed, mit tudsz errol.

En oszinten szolva nem hiszem hogy lehet, maradjunk a homoszexualitasnal, propagalni az ilyen dolgokat.

2022. jan. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:

Az a véleményem róla hogy egy újabb zsíros fizetéssel rendelkező széket és asztalt jelölnek ki az éppen tűzközelben lévő vízfejű idióta baromnak , amibe két kézzel remegve fog kapaszkodni és akit a legkevésbé sem érdekel hogy mi van veled vagy velem vagy akárkivel saját magán kívül és a pénztárcáján kívül. Az a véleményem róla hogy ezeknek a pozícióknak a puszta léte fontosabb egyes politikai elit tagjainak, mint hogy mivel is foglalkozik ténylegesen. Persze lehet hozni más felesleges posztokat is de azok pénzfelvételi lopási mechanizmusának működése nem hitelesíti még egy hasonló jelenlétét.


" En oszinten szolva nem hiszem hogy lehet, maradjunk a homoszexualitasnal, propagalni az ilyen dolgokat."


De lehet propagálni ezáltal hülyére venni embereket, nem a melegség a lényeg, az csak egy eszköz arra hogy valakik politikai like-okat szerezzenek. Ez egy mechanizmus amit nem vesztek észre. Olyan mint amikor a Gyurcsány kirakja a nyakába az "én is cigány vagyok" táblát. Olyan mint amikor Orbán eljátsza hogy össze pörköltszavtozta az ingjét az unokája, olyan mint amikor a Kunhalmi Ágnes és brancsa elmennek a Pride-ra. Minden csak szimbolikus megrendezett miközben leszarja, keresztbe lefossa mi van a melegekkel. Olyan mint amikor a Nyírpilisi cigány polgármestert újra és újra kétharmaddal választják meg a helyi cigányok, remélve hogy az ő érdekeiket fogja képviselni, ehelyett lopás, csalás, uzsorázás, zsarolás az amit ők megválasztanak újra és újra:D És ugyanarra szavaznak minden alkalommal remélve a legjobbakat.

Az is igaz az ellentétes politikai szekértábor pedig ellentétesen ugyanazt az úszító propagandát használja fel a like szerzésre akikről fenntebb beszéltem. Alapvetően cégként működnek és a szavazat számít. Itt nem elvek számítanak. Itt a hazugságok versenyeznek egymással. A politikusoknak igazából egyetlen saját maguktól eredő meggyőződésből fakadó állításuk sincsen, mindent, de tényleg szó szerint mindent marketingesek találnak ki és írnak meg előre. A politikusok pedig tőkések zsebében vannak. Ők fizetnek és hozzák helyzetbe őket cserébe elvárják hogy végrehajtsák azokat a társadalom formáló intézkedéseket amik állampolgárok helyett egy fogyasztói masszát hoznak létre amire a legnagyobb igény van. És buta emberek ezek mögé a szekértáborok mögé elkezdenek beállni és ismételgetni a mantrákat. A multik pedig pénzüknél lesznek. A te elfogadásodnak a beárazását a nike a tesco, a coca cola, a decathlon és a többi cég hajtja végre VALÓJÁBAN a láncnak az elején.

2022. jan. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 anonim ***** válasza:

En a "propaganda" szot mashogy ertelmeztem, meghozza ugy hogy magat a szexualis orientaciot "reklamozzak". Hidd el van olyan aki ezt elhiszi.

De melegkent ket dolgot erzek e miatt:

1. Azt gondoljak hogy en csak a sajat dontesembol kifolyolag nem vagyok hetero

2. A homoszexualitas egy nem kivanatos dologkent allitjak be.

Most gondolj bele (nem tudom jatszol e videojatekokat) hogy nem tudnal 18 ev alatt pl. a GTA: San Andreas-al jatszani mert abba a jatekba gyilkolaszas, bankrablas stb. van.

Milyen nevetseges az a feltetelezes hogy egy gyerek aki ilyenekkel jatszik maga is bunozove valik.

2022. jan. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 anonim ***** válasza:
51%
Komolyan veszel egy politikai reality show-t. Én pl nem gondolom ezt. Ez egy maszlag ami a többséget nem érdekel mert a saját életével foglalkozik. Ugyanúgy ahogyan a gta-val is mindenki játszott 12 évesen is aki akart. Én nem gondolom azt hogy csak saját magad döntése hogy meleg vagy. Van olyan aki ezt elhiszi de azt te és senki más nem fogja tudni meggyőzni az ellenkezőjéről. Vannak olyan politikai ideológia fenyegetések amik valóban bajt okozhatnak idővel. Pl az Iszlám. De valahogy a kultúrbalos körökben erről tabu beszélni vagy kritikát megfogalmazni vele szemben. Azt mondják vagyis etetnek vele hogy nincsen baj irreleváns de itt baj van. Holott itt azért annyira nincsen de később lesz, és nem a Makkoshotyka-i Józsi bácsi miatt aki utálja a b*zikat. Ő nem olvas gyk t kommentálni sem fog.
2022. jan. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 anonim ***** válasza:

Ami meg erdekes hogy az oltast is kulonbozo politikai felek, kulonbozoen hasznaljak fel.

En mondhatni balos vagyok de nem birom a magyarorszagi ciganyok legtobbjet mert qrva nagy gondok vannak veluk mert elegge elszaporodtak es a legtobb mely szegenysegbe szul gyereket.

A muszlimoknal meg mondanom sem kell hogy ok a hituk alapjan homofobok es tobb mint 10 muszlim orszagba halalbuntetes jar a homoszexualitasert.

2022. jan. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 anonim ***** válasza:
Szoval kisse erdekes nemely balos felfogasa. Egyreszt LMBTQ parti, masreszt muszlim parti
2022. jan. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!