Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németország "queerügyi"...

Németország "queerügyi" kormánybiztost nevezett ki. Még mindig LMBTQ propaganda?

Figyelt kérdés

2022. jan. 6. 05:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 anonim ***** válasza:
5%

""minden embernek külön kormánybiztost, hiszen mind különböző problémákkal küzdünk.


Beleertve az LMBTQ-s embereket is.""


Nyilván érzékelted te is szarkazmust, jobb eljátszani a hülyét gondolom :)

2022. jan. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/86 A kérdező kommentje:
41: szerinted ezek hol értik az iróniát? :) A józan erkölcsöt se értik.
2022. jan. 7. 21:12
 43/86 anonim ***** válasza:
100%

"szerinted ezek hol értik az iróniát? :) A józan erkölcsöt se értik."


Na egy olyan probal folenyeskedni aki azert ir ki egy kerdest hogy masokat provokaljon es olyan szovegeket mond hogy ha vmifele kormanybiztost neveznek ki az mar propaganda.

2022. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 anonim ***** válasza:
0%

"Na egy olyan probal folenyeskedni aki azert ir ki egy kerdest hogy masokat provokaljon es olyan szovegeket mond hogy ha vmifele kormanybiztost neveznek ki az mar propaganda."


Ennyi erővel akkor semmiről ne legyen vita mert az provokál...Tíccsuk be.


Nem "valamilyen" kormánybiztos hanem "queerügyi". Ami már önmagában nevetséges. Ne már ezt még az LMBTQ közösség sem gondolhatja komolyan, ezzel tényleg nevetséges és egyben önellentmondásos. Hiszen 2 perc google kereséssel ráakadtam hogy ez az eredeti jelentését tekintve „furcsa” vagy „különös”. De miért akarnak ők furcsák vagy különösek lenni? Hiszen állandóan arról megy a papolás hogy ők pontosan ugyan olyan emberek mint bárki más, semmivel sem érdekesebbek vagy furcsábbak, vagy most akkor mégsem?

2022. jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/86 anonim ***** válasza:
100%

"Hiszen 2 perc google kereséssel ráakadtam hogy ez az eredeti jelentését tekintve „furcsa” vagy „különös”."


"Queer is a word that describes sexual and gender identities other than straight and cisgender. Lesbian, gay, bisexual, and transgender people may all identify with the word queer."


Context matters kiddo lol

2022. jan. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/86 anonim ***** válasza:
0%
Értem :) Viszont ha én elítélem a meleg propagandát ott le van szarva a kontextus és homofób leszek.
2022. jan. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 anonim ***** válasza:
0%
Az eredeti szó jelentése attól viszont még ez. És nem én találtam ki. Ők nevezik magukat annak. Részemről oke
2022. jan. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/86 anonim ***** válasza:
51%

"Az eredeti szó jelentése attól viszont még ez. És nem én találtam ki."


No cabrón! You ain't got a clue. Do you fancy looking the origin of the word up before you talk bollocks?

2022. jan. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 anonim ***** válasza:
0%
Én elvesztettem a vitát mert nem érhetek fel nagyságodhoz. Te melegek védő szentje ki még angolul beszélni is tudsz egy magyar fórumon. Értelmiségi feljebbvalóságodhoz nem férhet kétség:) Kérek engedélyt meghunyászkodni.
2022. jan. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/86 Fero89 ***** válasza:
100%
De kit érdekel mi volt a queer eredeti jelentése? A 'gay' meg eredetileg vidámat, jókedvűt jelentett, a 'faggot' köteget, rövidítése a 'fag' pedig egyes nyelvterületeken cigarettacsikket. Mégis mindenki képes felfogni hogy van egy új jelentése és értelmezve a szöveget eldönteni mit is jelent. Ugyanígy a magyarban is, ha neked azt mondanák 'Ez itt egy melegbár' nem hüledeznél, hogy 'Nem is, kifejezetten hűvös van'.
2022. jan. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!