Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németország "queerügyi"...

Németország "queerügyi" kormánybiztost nevezett ki. Még mindig LMBTQ propaganda?

Figyelt kérdés

2022. jan. 6. 05:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként volt egy magyar származású kislány, Barsi Judith, és őt is hormonozták, ugyanis törpenövésű volt....
2022. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 anonim ***** válasza:
87%

Bár nem vagyok "queer" illetve őszintén megmondom nem is nagyon tudom kik azok a "queer-ek", de inkább élnék olyan országba ahol " "queerügyi" kormánybiztos " van, mint kolbászzsíros atlétás, keserűlikőr szájszagú gyűlölködő tahó tajparasztmagyarok között.


Ja és aki magára vette, ne fáradjon hogy válaszol erre úgy is tudom mit írna.


"hát akkor mennyé' oda az lmbtb*zik közé te rohatt hazaáruló lipzsy, nem fox senkinek hiányozni"

2022. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 anonim ***** válasza:
100%

"Németország "queerügyi" kormánybiztost nevezett ki. Még mindig LMBTQ propaganda?"


A külügyminisztérium meg a külügyeket propagálja e szerint a "logika" szerint.

2022. jan. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 anonim ***** válasza:
89%
Magyarországon több egyház-ügyi kormánybiztos is van, annál több roma-ügyi kormánybiztos, a határon túliakkal foglalkozó kormánybiztosokról nem is beszélve. Azok még adót se fizetnek. akkor mért ne lehetne LMBT-ügyi kormánybiztos is?
2022. jan. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél náci kérdező
2022. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 A kérdező kommentje:
ok bocsi
2022. jan. 7. 14:36
 37/86 A kérdező kommentje:
34 - minden embernek külön kormánybiztost, hiszen mind különböző problémákkal küzdünk.
2022. jan. 7. 14:37
 38/86 anonim ***** válasza:
97%
37 - akkor ne legyen senkinek kormánybiztosa. Se az egyházaknak, de a határon túliaknak, se a romáknak. Mért csak az LMBT-ügyi kormánybiztos a probléma?
2022. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 anonim ***** válasza:
4%

De most te hallod mit mondasz? Pont arról szólna a vita hogy ez egy szinten van e a többi dologgal. Elég óvodás hozzáállás azzal érvelni hogy ha az egyik nem kell akkor minek kell a másik. Én pl nem vagyok vallásos, de nem mondom hogy nincsen rá szükség mert van neki egy társadalom rendező, tanító kultúráló szerepe, vagy legalábbis kellene hogy legyen! Azon lehet viztatkozni hogy mennyire látja el a szerepét amire hivatott lenne.


Itt akik az LMBTQ kormánybiztosi poszt ellen érvelnek azok nem azt kifogásolják hogy miért látja el rosszul a feladatát hanem hogy miért létezik egyáltalán vagy minek van rá szükség.

2022. jan. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 anonim ***** válasza:
91%

"minden embernek külön kormánybiztost, hiszen mind különböző problémákkal küzdünk."


Beleertve az LMBTQ-s embereket is.

2022. jan. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!