Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németország "queerügyi"...

Németország "queerügyi" kormánybiztost nevezett ki. Még mindig LMBTQ propaganda?

Figyelt kérdés

2022. jan. 6. 05:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy angol szot probalsz leforditani akkor nem is art tudni angolul imbecile
2022. jan. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/86 anonim ***** válasza:
0%

De hát az sikerült. Csak mint kiderül nem az eredeti jelentése számít hanem a mostani ami már teljesen más.


Én meg nagyon szégyenlem magam mert ezt az "imbecile" szót sem ismerem, így ha valamit be akartál szólni akkor magyarul tedd.

2022. jan. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 anonim ***** válasza:
51%

"Én meg nagyon szégyenlem magam mert ezt az "imbecile" szót sem ismerem, így ha valamit be akartál szólni akkor magyarul tedd."


Here you go dummy:

An imbecile is an extremely stupid person. The noun imbecile is used informally as an insult to mean "fool". Its origins are in the Latin word imbecille, "weak or feeble," and it was an official medical term for people with a specific (and low) I.Q.

2022. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/86 anonim ***** válasza:
30%
A BKV ellenőrnek is ezt mondod amikor a jegyedet kérné? :)
2022. jan. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 anonim ***** válasza:
47%
Igen, propaganda. Olyan jó hogy már akármilyen kenyérpirító meg olvadt sajt nemű lehetek és a kétévesek is hormonkezeltethetik magukat (nyílván ennyi idősen már tud megfelelő, önálló döntést hozni). De például a saját egészségemmel való önrendelkezés vagy hogy milyen anyagokat nyomnak a saját testembe úgy látszik már nem tartozik az alapvető emberi jogok közé. Szánalmas.
2022. jan. 9. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/86 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem, hogy mi baj van azzal, hogy Németországban van ilyen kormánybiztos is. Ők is egy társadalmi csoport, akkor miért ne legyen az ő érdekeikkel foglalkozó személy a kormányban? Persze ez ma Magyarországon elképzelhetetlen, de nem hiszem, hogy ott ez a többségnek megrökönyödést okozna (nem néztem utána, csak feltételezem).
2022. jan. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 anonim ***** válasza:
18%

"Nem értem, hogy mi baj van azzal, hogy Németországban van ilyen kormánybiztos is."


Megmondom. Sok a homofob akinek az LMBTQ barmifele tevekenysege propaganda, holott a szexualis orientacio nagyreszben a genetikan mulik szoval ha meg propaganda is lenne akkor se erne sokat.

Persze a sok gyilkolaszos videojatekkal nincs gond, attol nem lesz senki gyilkos csak akkor mukodik hogy "a gyerek eltanulja" ha a homoszexualitasrol van szo.

Az a vicc hogy pont az ilyenek probaljak nagy heteroknak kiadni magukat, mondvan hogy ok soha nem lennenek melegek, de ezzel csak az bizonygatjak hogy egy alternativ vilagban ok is melegek lennenek egy par reklamtol. Viszont megegyszer mondom hogy a kerdesben levo dolog nem propaganda.

2022. jan. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/86 anonim ***** válasza:
47%
Azért mennyivel "egyszerűbb" lenne a helyzet ha ha ezek a diskurzusok a kocsmában vagy az utcán történnének mint a 20-as 30-as években. :)
2022. jan. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/86 anonim ***** válasza:
Igen milyen konnyu is volt akkor a tobbsegnek elnyomni a kisebbseget, szep idok voltak. Nem az viszi elore a tarsadalmat hogy mindenki egyuttmukodik, ah veletlenul se. Utalkozni mondjuk konnyebb mint megismerni hogy milyen a masik ember.
2022. jan. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/86 anonim ***** válasza:

Én ezzel egyetértek utolsó.

Csak azzal nem amikor teljesen nyilvánvaló kérdésekre sem érkezik egyenes válasz. Ehelyett elitista modoroskodás látszatát keltő gyűlölködés és köpködés. Én egy másik kérdésben megkérdeztem kik lennének alkalmasak arra hogy közintézményekben felvilágosítást tartsanak lmbtq t témában. Konkrét személyeket.

Ehelyett csak okoskodást kaptam hogy ugyan hogyan is kerdezhetek ilyen hülyeséget kvázi mi közöm hozzá teljesen irreleváns ki tartaná és különben is ha meghal akkor mást kell ki nevezni a helyére tehát nem érti miért kérdezem.


Állandóan arról papoltok hogy együtt kellene működni boldogan élni, de minek ez a titokzatoskodás és állandó kioktatás és leereszkedő stílus?

2022. jan. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!