Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi oka van az antiszemitizmusnak?

Mi oka van az antiszemitizmusnak?

Figyelt kérdés
Én nem tudom, de furcsa, elég sok ember antiszemita. Tényleg egyszerűen az irigység az oka (hogy a zsidók okosabbak) annak, hogy annyian utálják őket?
2010. szept. 5. 16:57
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:50


Szerintem kezeltesd magad, mert valami bibi van nálad. Vuvuzela te meg egy agyatlan ökör vagy.

2010. szept. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:

"Eisntein ázsiai volt, hisz zsidó volt, nem asszimilálódott. A relativitáselméletet sokak szerint lopta, de az biztos, hogy zsidó volt magánemberként. Én többre tartok egy harmadosztályú, de tisztességes fizikust." na ő az ökör!

Ha Einstein nem zsidó lenne, rögtön istenítené! de így, hogy zsidó

Istenem: Ázsiai? te tök hülye vagy! életében nem élt egy percet sem Ázsiában!

Sokak szerint lopta? Hányas voltál Fizikából te szerencsétlen?

74-es ökör max te vagy ekkora lumpenproli agykapacítással -.-

2010. szept. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:
A zsidó egy ázsiai nép. Einstein zseni volt, de olyan lehetett, mint pl. manapság Esterházy, aki mások műveiből is szeret kiollózni.
2010. szept. 11. 15:02
 44/49 anonim ***** válasza:
Mégsem én vagyok 34%-os, hanem te. :DD
2010. szept. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Ok kedves kommentelő társam kezeltetem magam!!!!! De ilyen kérdésen az idők végezetéig vitatkozhatnánk! Van aki elhiszi és biztos benne hogy a zsidók kártékony elemi a világnak és korlátozni kell őket! ÉN IS ILYEN VAGYOK! Valamint vannak olyanok akik ezt nem hiszik el és bármennyi bizonyítékkal is támasztod alá az igazadat akkor sem lehet őket meggyőzni!
2010. szept. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

Amúgy az a legnagyobb baj hogy még ilyen szaros kérdésben is hogy mi az oka az antiszemitizmusnak összeveszünk! Itt egymást szapuljátok, lehülyézitek! Ahelyett hogy összefognánk együtt a Zsidók ellen és végre kisöpörnénk őket ebből az országból!


KIHASZNÁLJÁK A MAGYART (CIGÁNYOK, ZSIDÓK STB.), DE HASZNÁLJÁK IS KI ADDIG AMÍG NEM FOG ÖSSZE!!!!!!!

2010. szept. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Bocsi 87%-os félreértettelek. A kemmented, amire reagáltam teljesen mást sugallt, mint az utána levők.
2010. szept. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Semmi gond!
2010. szept. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 zanatkornel ***** válasza:
Érdekes... Vagy nem tudsz keresni, vagy élvezed, hogy hogy ontjuk egymás vérét... Hihetetlen. És a kérdező tudatlan, politikailag liberális beállítottságúnak tűnik... Nem biztos, hogy az, de az ilyesféléknek szoktak hasonló gondolataik lenni. Mi az, hogy ők okosabbak? Szó nincs ilyenről... Agyadra ment a Discovery meg a sok földi csatorna: RTL, TV2... És ne szóljatok le, hogy jajj ez is ezzel jön. Az RTL-t néztem: "Hitler lerombolta Berlint" és valami olyasmi volt a folytatás, hogy azért tette, mivel újjá akarta építeni saját tetszése szerint... Azért nem idézem, mert egy szót is rosszul írok le, már elkezd osztani valami elszánt liberális... Nem a szovjetek bombázták porrá Berlint? Biztos én vagyok a tudatlan, a műveletlen... Nem azt mondom, hogy a zsidóknak kellett a gázkamra, mert ez durva... De nem is azt, hogy ezek után lehúzzanak mindenkit ezekkel a dolgokkal... Arra persze nem gondol senki, hogy 56-ba a magyar nép mit élt át... Mert azt minek… Most megint jönnek ezek a libik, és beszólnak, hogy a kettő nem vehető egy véka alá… De! Kínzás volt mindkettő, csak az amcsik nem jöttek segíteni, és ezért nem kap egyáltalán teret a mai világban… És most is perelik a mávot… Mindegy lényeg a lényeg nem tudom miért alakult ki ez az egész, de amit írtam azon érdemes lenne elgondolkodni, és abbahagyni az ilyen idióta kérdések feltevését, mert a sajtó ezt az egészet túlreagálja. Tényleg lehet őket sajnálni, meg minden, de azzal jönni, hogy nekik mi jár, hogy milyen rossz volt nekik. Rossz volt, de most milyen rohadt jól élnek ebből, és ez kicsit durva, de igaz… Lehet pontozni, törölni, de ez az igazság! És ugye a világháló szót ad mindenkinek (néha ebből keletkeznek az ilyen nevetséges viták)
2010. szept. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!