Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi oka van az antiszemitizmusnak?

Mi oka van az antiszemitizmusnak?

Figyelt kérdés
Én nem tudom, de furcsa, elég sok ember antiszemita. Tényleg egyszerűen az irigység az oka (hogy a zsidók okosabbak) annak, hogy annyian utálják őket?
2010. szept. 5. 16:57
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
Írjatok még!
2010. szept. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:
Hát szerintem elég ránézni egy izraeli politikusra, vagy valami híresebb zsidóra, és az embernek máris felfordul a gyomra valamiért. Az, hogy nonstop hazudnak összevissza, sajnáltatják magukat, csalnak, az önmagáért beszél. Például ott van Roman Polanski esete, vagy a terroristavezér, nőket erőszakoló elnökeik.
2010. szept. 7. 08:42
 33/49 anonim ***** válasza:

Vagy Albert Einstein, akit én a világ legnagyobb fizikusának gondolom, egy gonosz zsidó!

Vagy még: a mi magyarjainknak, akik közül nagyon sokan az USA-ba mentek, minimum a 70%-uk volt zsidó. Őket ilyenkor mindenki magának akar, mert nélkülük az USA nem találta volna fel olyan gyorsan az atombombát, és ha ez itt marad Magyarországon, akkor cseppett fejlettebbek lehetnénk. Pedig ők is zsidók

Aztán ez a "vannak köztük normálisabbak is" kijelentés ez gondolom csak egy vicc volt. Nem azt mondtad, hogy 7-ből 6 volt nagyon gonosz és szörnyű és undorító? Akkor azt az egyet el is lehet felejteni.

Tanultál kémiát, fizikát vagy matematikát? A legpontosabb tárgyak közül vannak, ha csak egy kicsit hibázol egy veszélyesebb kísérletnél, akkor b@szhatsz mindent, amit az életedben elkezdtél. A karriert, a tekintélyed, rosszabb esetben egy veszélyesebb kísérletnél az addigi életedet, és miért? Mert elszámoltad magad 0,0000001-dal.

A matematika szintén ugyanerről szól, ha valamit elvétesz, akkor az egésznek vége.

És ha azt vesszük, hogy 7-ből 6 gonosz, akkor az egy egy óriási szám.

Ha meg belegondolsz a számok igazába, akkor még annyit mondanék, hogy 10 kullancs=Lyme kór, egy igazi általánosítás. A macskámba egy nyár alatt szokott menni 20-25 körül, de még soha nem volt Lyme-kórja (nem mintha ki tudná valahogy nőni).

De te már 7-ből találkoztál egy normálissal.

Az én gimis osztályomba 37-en jártak, ebből 7-en síkhülyék voltak mindenhez, másik 15 meg bunkó volt, és a többi átlagos szint volt, de mindegyik cigizett/drogozott (inkább cigizett, csak néhányan drogoztak).

Pedig gimi volt, szerintem egy 8 gyereknek volt olyan az érettségije, hogy azt meg is lehetett mutatni valakinek.

Szóval a magyarok között is van szemét, sőt a magyarokat már semmi nem tartja össze. Ha egy német megtanulná a magyar nyelvet, és azt mondaná, hogy mától fogva magyar, akkor te nem tudnád megkülönböztetni, főleg nem vidéki környezetben. Ilyen alapon furcsa, hogy mi mondjuk valakire azt, hogy hazátlan, mikor a mi hazánkba nincs is túl nagy felvételi.

2010. szept. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:
Azért valószínűleg nem véletlenül tartották mindig is sokan alsóbbrendűnek és szemétnek a zsidókat. Vagy az, hogy George Washington vagy Jézus annyira durvákat mondott róluk, az is elgondolkoztató.
2010. szept. 8. 18:55
 35/49 A kérdező kommentje:
Amúgy meg Einstein tényleg okos volt, de ha tudsz valamit a zsidókról, akkor te sem tartod már olyan nagyra emberileg. És az eredményeihez is valószínűleg sokkal többet merített másoktól, mint egy európai fizikus.
2010. szept. 8. 19:00
 36/49 anonim ***** válasza:

Az ntiszemitizmus általában zsidókra értendő. a zsidók szent könyve a talmud. aki beleolvasott már valaha, vagy olvasott belőle részleteket annak nagy valószínűséggel nem lesznek a továbbiakban túlzottan szimpatikusak. vannak zsidók, akik rájöttek, hogy ez így nem egészen működik, nekem is van zsidó ismerősöm, bár nem nagyon feszegettem nála a témát, de becsületesnek ismertem meg és nem tudom elképzelni róla, hogy a talmud minden tanítását betartja. A talmudot személy szerint még nem volt időm (kedvem) végigolvasni, nem minden pontja elítélendő, de vannak benne érdekes dolgok. Ezt most nem részletezném, akit érdekel utána tud olvasni a neten. a talmudon felül ott van a holokauszt meséjük, melyhez még mindig ragaszkodnak, bár egyre több a bizonyíték arra, hogy ez nem egészen úgy volt, ahogy egy-két cionista állítja (itt zárójelben megemlíteném az ártatlanság védelmét, mint jogot. Soha semmilyen bizonyítékkal nem tudták alátámasztani állításuk (azon kívül, hogy voltak táborok), ezért nem is értem igazából, hogy miért a vádlottnak kell bebizonyítania azt, hogy a vádló nem mond igazat).

Ezeken is felül ott van a bilderberg csoport. A világ legbefolyásosabb emberei mind zsidók, és egy titkos tárgyaláson játszadoznak országok sorsával, csak hogy még gazdagabbak legyenek. ezen csoport tagja pl. Surányi, Bokros... és ez a "hazai" vonatkozás, hozzájuk tartozik pl Rockefeller is (furcsa módon rockefellerbe nem javít bele a gép, a én családnevembe viszont igen). A tárgyalásaikat rendszerint a Mossad és a CIA felügyeli (a CIA igazgatója is a csoport tagja). semmilyen információ nem szivároghat ki a megbeszélésről. Na már most, engem azért érdekel(így Magyarként is, hát még ha Amerikai lennék), hogy miről folyik társalgás, amit a CIA-nak kell felügyelnie. gondolom nem a hapoel összeállításáról folyik a vita. A csoport kezében (bill gates is a csoport tagja, nem szabad kihagyni őt sem a listából) van a világ össz vagyonának (adósságának (ZEITGEIST)) a 75%-a (lehet keveset mondtam). nem hiszem, hogy ennyit tisztességesen, munkával össze lehet szedni (nézük meg pl bill gates esetét. a tervei nagy része lopott. a windows pl visszavezethető más op. rendszerekre, csak összeollózta őket (pontosabban összeollóztatta, ne gondoljuk, hogy dolgozott vele)). Ez a csoport sem épp növeli a szimpátiámat a zsidókkal szemben.

nézzük tovább:

Palesztina. loptak maguknak egy országot. Jelentkezzen itt a válaszokban, aki örülne annak, hogyha betelepítenének a házába egy zsidó családot, azok szépen elhelyezkednének, majd kidobálnák a cuccaikat, és neki meg mondjuk maradna egy WC és egy fél fürdőszoba. ha ki és terjeszkednének még tovább. Jönne hozzátok 1-2 barát, hozna nektek valami ennivalót, mert a kamrát is elfoglalták, de ők nem engednék be őket. Ez történik Palesztinában, csak nagyobb méretekben, és emellett még lövöldöznek is. Izrael földrajzi helyzetéből kifolyólag nem túl biztonságos környék, így egy az ő gyáraik által előidézett globális felmelegedés kezdetén. kéne egy másik hely. Nézzünk rá Amerikára. Már nagy része az övék, a jegybankelnök, a CIA az FBI vezetője mind, mind zsidó. ez megvan. 1 biztos pont. (itt újra meg kell állni egy kicsit. Izraelt valójában nem Amerika támogatja, hanem Izrael, csak Amerikából. Az összes Amerika által vívott háború a zsidók érdekeit szolgálja. emellett, mivel mindenki tudja, hogy Izrael és Amerika kapcsolata igen jó, senki nem mer fellépni Izrael és a terror ellen, hiszen az az adott ország lerohanását eredményezné, mind amerika, mind izrael részéről).

Kéne még egy pont, vízből nincs túl sok a világon (iható) jó lenne az is. Közép-európa. Lengyelország, Magyarország megteszi. Simon perez el is árulta ezt. ÉBREDNI KÉNE. ITT NEM LESZ PALESZTINA.


Ajánlom megnézésre: ZEITGEIST 1-2 rész.


emellett még órákig lehetne sorolni, hogy miért nem szeretjük a zsidókat. De nem csak mi nem szeretjük őket, és nem csak most. Olvastam, hogy a kérdező írta, hogy Cicero is antiszemita volt. így igaz. egy korabeli beszédében azt mondja:

eleget ártottak már nekem a zsidók, hogy továbbiakban a kedvükre tegyek (nem emlékszem már pontosan az idézetre, de ez is árulkodó. Nem lehet véletlen, hogy minden korban vannak emberek, a világ minden tájáról, akik nem szeretik a zsidókat. nem biztos hogy a mindenkivel van a probléma)

2010. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

Szerintem az antiszemitizmusnak semmi alapja nincs ez a rohatt világ már vagy 2000 éve rasszista, fasisszta, nyilas, náci és fajgyűlölő is egyben!


Minden ok nélkül kiválasztották a zsidó népet és az egész világ gyűlöli és utálja őket!


Aki pedig itt kommenetet ír az maga a megtestesült gonosz, ja és tudom ám hogy otthon miutána családdal elfogyasztottátok a vasárnapi ebédet Izraeli zászló égetéssel, talmud gyalázzással ütitek el az időt!

2010. szept. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

"És az eredményeihez is valószínűleg sokkal többet merített másoktól, mint egy európai fizikus." ezt bizonyára mint képzett LAIKUS tudod bizonyítani is! :D

azért az ilyenfajta judeofóbia már beteges!

2010. szept. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

Albert Einstein (Ulm, Württemberg, Németország, 1879. március 14) nem európai ugye? :D

istenem mekkora kretén prolik vannak ezen az oldalon -.-

2010. szept. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:
Eisntein ázsiai volt, hisz zsidó volt, nem asszimilálódott. A relativitáselméletet sokak szerint lopta, de az biztos, hogy zsidó volt magánemberként. Én többre tartok egy harmadosztályú, de tisztességes fizikust.
2010. szept. 11. 12:15
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!