Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Bidennél mi ez a transznemű...

Bidennél mi ez a transznemű mánia? Nem Trump-fan vagyok, nagyon nem, de ezt nem értem.

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 14:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%

Ez még semmi, hölgyeim és uraim. Biden a magukat nőnek valló (de biológiailag férfi) transzszexuális elítélteket a női börtönökbe tenné, itt remekül el van magyarázva az egész:

https://www.youtube.com/watch?v=EWrOc8pBZRM


És habár nem transztéma, de az első napján rendeletben kötelezővé tette a maszkviselést szövetségi területen, majd pár órával később ő maga ment a Lincoln emlékműhöz a családjával, maszk nélkül. Kamerák előtt. Bort iszik, vizet prédikál, és nem érdekli ki mit gondol.


"Őszintén szólva tőlem is távol áll a trumpistaság, de kicsit aggasztó dolgok kezdenek körvonalazódni az új elnökség körül."

Én vagyok az aki még novemberben szembement itt mindenkivel aki el volt alélva Biden-től (vagy csak a Trump-gyűlölet vakította el őket). Már akkor tudtam hogy ha nyer akkor sokan keservesen fognak csalódni benne. Most pedig már csak rosszabb lesz mivel a demokraták vittek a szenátustól kezdve mindent így azt csinálnak legalább 2 évig amit nem szégyellnek.

2021. jan. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 molnarmarcell21 ***** válasza:
66%

"Vagyis NEKIK ez a fontos és nem az hogy hogyan dolgozik, milyenek az eredményei."


Na és milyenek az eredményei? Megvan a képzettsége, tapasztalata hozzá?

2021. jan. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
82%

Rachel Levine a Harvardon végzett gyermekorvosként, kinevezése előtt pedig 2017 óta Pennsylvania állam egészségügyi minisztere volt, és kiemelten foglalkozott a koronavírussal. A Biden-kormányban egészségügyi miniszter-helyettesként a koronavírussal szembeni védekezés lesz a fő területe.

Egyértelműen megvan a képzettsége és a tapasztalata hozzá.

2021. jan. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

3 évi tapasztalat, és egy gyerekorvosi diploma, még férfi korából. Meg a származása, ugye. Főleg.


A férfiak ahogy öregszenek, nővé változhatnak, jó. És akkor most ez a megbecsült szakértő, mint nő, örökítheti a származását?

2021. jan. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!