Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egészséges fiatalként miért...

Egészséges fiatalként miért kell beoltatnom magam koronavírus ellen, amikor ha elkapom a túlélési esélyem 99,999%?

Figyelt kérdés
Olvasni olyan híreket, hogy a jövőben kötelező lesz az oltás focimeccsre járáshoz, repülés igénybevételéhez stb. Miért nem csak az idős beteg embereknek javasolják?

2020. dec. 22. 19:35
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
58%

ez csak egy feltevés, meg írtak róla.

Szerintem ha ezt így bejelentenék, másnap minden politikus sietve menekülne az országból, mert házukból nem mernének kijönni.

az ilyen cikkek pedig a közhangulatot próbálják felmérni, hogy utána közösségi oldalakon fórumokon hogy reagálnak rá.

2020. dec. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
11%

Mit hisztiztek?

Még nincs is vakcina.

Egy LEHETŐSÉG van, hogy AKI AKARJA az feliratkozhat egy regisztrációs listára és MAJD VALAMIKOR HA LESZ OLTÓANYAG, akkor majd ők fogják megkapni korábban.

Kitaláltátok ezt a biztosan kötelező lesz sztorit és saját magatokat hülyítitek vele.

Nem lesz kötelező.

2020. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
83%
Senki nem mondta h kotelezo lesz.. de ha pl a munkaltatod azt mondja csak akkor vesz fel, vagy foglalkoztat tovabb ha be vagy oltva akkor mit csinalsz?
2020. dec. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
63%
Nyilván felmondok.
2020. dec. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
40%

Alig tudunk calamit a vírus hosszútávú hatásairól. Lehet, hogy csak köhögsz kicsit és elmúlik, de lehet, hogy hosszú távon okoz valami komolyabbat. Mivel új a vírus, ezért ezt senki nem tudja.

Én spec beoltatom magam, amint tehetem. Az oltástól garantáltan kevesebb bajom lehet, mint a vírustól.

2020. dec. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
66%

Alig tudunk valamit a vakcina hosszútávú hatásairól. Lehet, hogy csak köhögsz kicsit és elmúlik, de lehet, hogy hosszú távon okoz valami komolyabbat. Mivel új a vakcina, ezért ezt senki nem tudja.

Én spec nem oltatom be magam, ha megtehetem. A vírustól garantáltan kevesebb bajom lehet, mint az oltástól.

2020. dec. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
30%

#16 Honnan tudod, hogy a vírustól garantáltan kevesebb bajod lehet, mint az oltástól?

A vírust sem ismerjük, annak is csak most kezdenek kiderülni a hosszútávú következményei.

A bizonyos rosszat feltételezed egy védőoltásról miközben a bizonyos jót feltételezed egy betegségről. Nem érzed mekkora ellentmondás ez?

2020. dec. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
48%
A vírus régebb óta létezik, mint a vakcina, és több ember kapta el, mint ahányat beoltottak. Ezért tudunk róla többet, mint a vakcináról. Elenyésző, sőt hibahatáron belüli azoknak a száma, akiknél hosszú távú szövődményeket okozott.
2020. dec. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
55%

"Elenyésző, sőt hibahatáron belüli azoknak a száma, akiknél hosszú távú szövődményeket okozott."


Aha.


[link]

[link]


Olvass utána inkább.

2020. dec. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
42%
2020. dec. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!