Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Biden győzelmét és Trámpli...

Ha Biden győzelmét és Trámpli bukását agyonhallgatják a lakájmédiában, azzal mit érnek el? Úgyis az az elnök aki, és úgyis el kell majd mondani?

Figyelt kérdés

A lakásmédiában tilos kimondani hogy a Csítoszfejű elbukta a székét. Helyette az a mantra, hogy választási csalás van, és szavazatok újraszámlálása zajlik.

Ezzel mit remélnek elérni? Valóságtagadás? Vagy testté lőn majd az ige, és azt hiszik ha eleget dumálnak mellé, majd mégis a Trámpli marad?


Mi lenne ha bejelentenék: Biden nyert? Zavar támadna az egybites fidessdroidok fejében?


2020. nov. 11. 17:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
18%
A fölényeskedő, nagyképű dumád után semmivel nem vagy jobb, mint a fideszes kutyák.
2020. nov. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a "csalással/gyanús levélszavazatokkal megválasztott Biden" fordulatra gyúrnak. Vagy Biden lesz az új Soros.
2020. nov. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

na de még ez se változtat azon az apró és makacs tényen hogy tök mindegy mit okádnak fidessék attól még Biden lesz az elnök.

ezért nem értem.

Mint az ötéves Pistike aki üvölt az injekció ellen. de akkor is be lesz adva.... de egy ötévestől még elnézzük, egy 50-es trógertől (ld OV) hááááát...

2020. nov. 11. 17:47
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
Igen, de utána ha Biden mindenfélét mond Magyarországról, ami a kormánynak nem kedvez, akkor lehet rá hivatkozni, hogy ő kamu ember. Most az EU, Soros stb. mellé bejön majd ellenségnek az USA is. Mellettünk marad a baráti Szovj... akarom mondani baráti Oroszország, Lengyelország, Azerbajdzsán stb.
2020. nov. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

szerintem üzenjünk hadat. van már ennek hagyománya! Hátha hadat üzenünk, akkor Biden halálra röhögi magát!


Szijjártó lehetne ellentengernagy. akár.

2020. nov. 11. 17:57
 6/26 anonim ***** válasza:
27%
Ugyanolyan kisebbségi komplexusos, rosszindulatú senki vagy, mint a vezér, kedves kérdező. Csak a másik oldalon.
2020. nov. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
21%
Hát, túl sok örömetek nem maradt. Osszátok be jól.
2020. nov. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

CSak én a viselkedésemmel nem viszek a falnak egy egész országot,nem síbolok el százmilliárdokat stb stb.

Hát csupán ennyi lenne a különbség.

2020. nov. 11. 18:01
 9/26 anonim ***** válasza:
95%
Na, ebben egyeértünk!
2020. nov. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
Beszámoltak róla
2020. nov. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!