Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Biden vissza fogja léptetni...

Biden vissza fogja léptetni az USA-t a klímaegyezménybe?

Figyelt kérdés

Nagyon boldog vagyok hogy úgy néz ki véget ér Trump ámokfutása, ami nem csak az USA-nak, de az egész világnak is rengeteg kárt okozott, többek között ugye a klímaegyezményből is kiléptette az országot, hogy a milliárdos haverjai zavartalanul vághassák a fákat és szennyezhessék a levegőt, vizeket a saját bankszámlájuk további dagasztása érdekében.

Na most hogy 99,9% hogy Biden lesz az elnök, hála az égnek, ő vissza fogja léptetni az USA-t a klímaegyezménybe? Ez tűnne logikusnak, és példamutató lenne a világ normális államai számára.



2020. nov. 6. 23:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%

Soros... na megint jött egy fideszes agymosott...


Szép győzelem volt BIDEN!! =)

2020. nov. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Alex Fly ***** válasza:
92%
Vissza. Többször is kijelentette és a kampányban is kiemelt szerepe volt...
2020. nov. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Hála az égnek! Tudtam én hogy jó ember.

Azt meg nem kommentálnám amit az egyes ideokádott, fogalmam sincs mennyire kell agymosottnak lenni ahhoz hogy ezt valaki komolyan gondolja, remélem hogy csak fizetik ezért...

2020. nov. 6. 23:28
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Vissza. Nagyon abszurd/kivitelezhetetlen ígéreteket is tett klímaügyileg, szóval valószínűleg többet is akar annál.
2020. nov. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
24%

Azért csak ne örülj annyira.

Szögezzük le, mind a két alternatíva rossz. Trump egy keretén volt valóban, de legalább megvolt a saját pénze, és nem lehetett pénzzel megvenni/irányítani.

Biden pedig valóban csak egy báb, egy magatehetetlen szenilis vénember, akit valóban a háttérben álló pénzügyi körök fognak irányítani. Akik most ki vannak éhezve, mert Trump alatt semmi nem jutott nekik. És tudod miben van hirtelen sok pénz? Bizony, a fegyverkezésben és a háborúban. Majd figyeld meg, ha Biden nyer, elkezdődik megint az amerikai “demokrácia export”.

Trump egy debil volt, össze-vissza pofázott minden marhaságot, de nem háborúzott. Ne legyen igazam, de vissza fogjuk még sírni.

A hülye klímaegyezményed pedig kb. a lőtéri kutyát se érdekli.

Ja és még valami. Viktorunk nyíltan állást foglalt Trump mellett, így finoman fogalmazva sem előnyös nekünk Biden győzelme.

2020. nov. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
El kell hogy keserítselek, de sajnos az egész klímaegyezménynek semmi értelme nincsen. Az általunk elkövetett károkozás egyenesen arányos az emberiség lélekszámával. Attól hogy belépsz egy ilyen egyezménybe a károkozás mértéke nem, csak fajtája változik. Például kibocsátott füst helyett eláshatunk néhány tonnával több környezetbarát több ezer év felezési idejű nukleáris hulladékot pár száz méterrel a talajszint alá kétszáz év alatt korhadó hordókban, de ettől az unokádnak nem lesz jobb. :)
2020. nov. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
37%
Ennek az egész klímaegyezményesdinek hozzávetőleg annyi haszna és értelme van a te szemszögedből, mint az óraállításnak. Amit innen elveszünk majd betoldjuk amoda és mindenki milyen boldog. :)
2020. nov. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#6 Aha. Csak az a gond hogy én nem hiszek ezekben a háttérhatalmi összeesküvésekben. Ez tipikusan az illiberálisok meséje, akik bármiféle haladó, liberális szellemű politikust háttérhatalmak meg Soros által irányított gazembernek állítanak be. Közben nem a liberálisok lopják szét a fél világot meguralkodnak a népen mint a királyok.

Az hogy szerinted "A hülye klímaegyezményed pedig kb. a lőtéri kutyát se érdekli.", na az téged minősít. Lehet hogy téged nem izgat hogy lesz-e még élet ezen a bolygón 20-30 év múlva, lesznek-e még erdők amik az oxigént termelik, lesznek-e állatok, lesz-e hol élni az unokáinknak, ki lehet-e bírni még a nyarakat vagy 6 fok lesz árnyékban. Az hogy téged ez nem érdekel, mert nem tartod fontosnak a bolygót, az emberi fajt és a természetet, az a te bajod. Szerencsére azért elég sok embert érdekel a jelenlegi legégetőbb kérdés a világon, bel- és külföldön egyaránt.

Az meg hogy Vitor ki mellett foglal állást, na azt meg én szarom le, jó magasról. Tudjuk hogy ő milyen, nyilván a hasonló szellemi és erkölcsi színvonalon álló Trumpot fogja előnyben részesíteni. Én meg nem foglalok Viktor mellett állást, mert nekem az lenne a jó ha eltakarodna az ország éléről és nem rabolni, agymosna minket tovább. Szóval neked lehet hogy nem előnyös Biden győzelme, nekem viszont nagyon is az. Örülök neki ha szorongatni fogják a Fideszt külföldről is. Ha már az EU-nak nincs töke számon kérni semmiért.

2020. nov. 7. 00:04
 9/20 anonim ***** válasza:
36%
Neked sem előnyös, de ez már mindegy, mert szerintem eldőlt, ez van. Majd meglátod, de mondom kívánom legyen neked igazad, mindenesetre attól tartok nem lesz olyan jó ez a demokrata győzelem mint amilyennek most tűnik. De térjünk erre vissza két-három év múlva.
2020. nov. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező, naív vagy, ha azt hiszed, hogy majd a Biden és a demokraták meg a többi liberális politikus megmenti a bolygót. Az a klímaegyezmény egy vicc. Kb. mint Magyarország jelenlegi koronavírus elleni védekezése (de inkább még olyan se). Ilyen látszatintézkedések születni fognak a jövőben is de többre ne számíts. Legfeljebb annyit tesz majd Biden, hogy 30 év helyett 31 év múlva pusztulunk ki.
2020. nov. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!