Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok, hogy Trump...

Mit szóltok, hogy Trump felrúgta a klímaegyezményt?

Figyelt kérdés
Szomorú, hogy ilyen alkalmatlan elnöke van USA-nak és nem hittem volna, hogy Clintonnal sokkal jobban jártunk volna. Remélem a következő választást elbukja, ha addig nem lövi le valaki azt a barmot.
2017. jún. 2. 18:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
63%

Én szóltam...

Elfogyott az együttérzésem. Pontosan elmondtam, hogy mi fog történni, de mindenki leugatott, hogy NODE HLLARY NEM MEGFELELŐEN TÁROLT PÁR E-MAIL!!!!!!!! Ez kellett nekik, dögöljenek is bele.

2017. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
30%
Az emberek alapjába véve önzők csak a saját érdeküket nézik. Csak nem szokták kimondani. Trump meg kimondja hogy nem vállalja fel a hatmillió munkanélkülit ami a klímaegyezményből fakad. És leszarják hogy a világ másikfelén a vízszintemelkedés miatt eltünik egy két sziget . Mint ahogy egy műsorban már megvitatták a klímaegyezménynél olyan hőm. szint emelkedést határoztak meg megengedettnek amelynek hstására ezek a szigetek amúgy is víz alá kerültek volna.
2017. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
30%
LeXzarom. :)
2017. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
57%
Ezt még orbán atyuska is elítéli, ezért úgy döntöttem én is.
2017. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
49%

Így van, 54%-os. Pontosan ezért használunk még lovaskocsikat. Mert mi lesz azokkal, akik a lovakat gondozták? Hát szárnyalni fog a munkanélküliség!

Több ezerszer láthattuk már, hogy mi történik, amikor új technológia váltja fel a régit. És nem gazdasági visszaesés, nem hatalmas munkanélküliség. A történelmünk ismeretében semmi kifogása nem lehet annak, aki ezt a nevetséges marhaságot terjeszti. Vagy szeretsz buta lenni, vagy hazudsz.

2017. jún. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
32%
Érik az impeachment minden egyes ilyen húzásával.
2017. jún. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
20%
Jól tette. Amúgy is mindenki szart rá magasról, senki nem tartotta be.
2017. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
77%
Mit szóljak? Amit eddig...egy milliárdos bohóc akit ha a hurrikán közepére kitennél akkor is a haját igazgatná. Láttuk a NATO csúcson mennyire egy pöffeszkedő (nem csak lökdösődő) arrogáns ember. Ennek nem számít más csak hogy róla beszéljen a világ, nem érdekli őt senki és semmi.
2017. jún. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
24%

A klímaegyezmény sérti az USA gazdasági érdekeit.

Logikus,hogy egy igazi vezetőnek az országa számít elsősorban.


Trump tudja mi kell a népnek, olcsóbb benzin, olcsóbb áram, alacsonyabb adók.

Másként nem fenntartható az amerikai életforma, amihez bizony hozzátartozik,hogy mindenhova autóval mész, de nem Suzuki Altoval,hanem egy kétszer akkora és kényelmes autóval.Hozzátartozik, hogy klimatizált minden épület...stb

2017. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
23%

Az igazi probléma az, hogy a környezetvédő zöldségek állandóan balliberális politikai üzeneteket csatolnak az egyébként nemes célt szolgáló kezdeményezéseikhez. Emiatt sokak szemében a környezetvédelem egy lapra került a migránssimogatással és a feminizmussal. Trump is így van ezzel sajnos.


A másik dolog, hogy amikor látom az idióta atomellenes agymosást(itthon még fűszerezik oroszellenes politikai üzenetekkel is), nekem is megrendül a bizalmam a zöldek motivációjával kapcsolatban.

2017. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!