Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok, hogy Trump...

Mit szóltok, hogy Trump felrúgta a klímaegyezményt?

Figyelt kérdés
Szomorú, hogy ilyen alkalmatlan elnöke van USA-nak és nem hittem volna, hogy Clintonnal sokkal jobban jártunk volna. Remélem a következő választást elbukja, ha addig nem lövi le valaki azt a barmot.
2017. jún. 2. 18:51
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
47%
54%-os, láttál már vizet? Ugye tudod, hogy olyan nincs, hogy a víz csak az egyik oldalt emelkedjen, Amerika partjainál nem?
2017. jún. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
12%
ma 19:12 Pedig ha bezárják a szénbányákat , erőműveket stb stb akkor az ott dolgozók munkanélküliek lesznek. Ha képes vagy ezt felfogni ha nem. Ha te lennél bányász te is leszarnád a klímát. Az érdekelne van e munkád vagy nincs.
2017. jún. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
60%
12es, ha nem állunk át környezettudatos termelésre, az unokáink gyerekei vagy unokái instant bőrrákban, vagy szomjhalálban meghalnak. Ha ember lennél az érdekelne, mi lesz az utódaiddal:D
2017. jún. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
12%
ma 20 :38 Én már láttam vizet de úgy látom számodra a tengerszint feletti magasság fogalma teljesen ismeretlen. Nem mindegy hogy egy sziget a tengerszint felett van minimálissan és ha emelkedik a vízszint az egész eltünik. Vagy a partvidák lesz keskenywbb egy adott helyen. De elmagyarázom egyszerűbben hogy az egysuerűbb emberek is mint te megértsd. Ha egy métert emelkedik valahol a vízszint a síkság eltünhet a hegy viszont észre se veszi. Ennél egyszerűbben már nem tudom leírni hátha te is megérted
2017. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
9%

54%

Látom semmilyen szinten nem próbáltál meg legalább úgy tenni, mintha elolvastad volna amit írtam. Nekem ez elég.

2017. jún. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
14, 2050re várhatóan 11 métert fog emelkedni a vízszint. Ha egy hegyről van szó, valóban nem nagy kunszt. De ha pl egy kikötővárosról, az már neccesebb:D
2017. jún. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
41%
Én csak leírtam az emberi természetet az én szemszögemből. Én a környezetbarát atomenergiát támogatom. De a zöldeknek az se jó. Egyébként ott van Kína példának. Pedig lennének ott döntéshozók. Arról is én tehetek hogy nappal néha 50 méter a látótávolság a szmog miatt ? Nem nem én az emberi mohoság egyéb dolgok
2017. jún. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

"14, 2050re várhatóan 11 métert fog emelkedni a vízszint. "


wow, melyik bolygón? :O

2017. jún. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
45%

18as, itten lá.:D

Holland kutatók állítják. Elhiheted, nekik aztán tényleg fontos, hogy ez ne így legyen:D

2017. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
18%

"Holland kutatók állítják"


2050-ben hol lesz már Hollandia?Valami iszlám-afrikai kotyvalék lesz:D

2017. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!