Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok, hogy Trump...

Mit szóltok, hogy Trump felrúgta a klímaegyezményt?

Figyelt kérdés
Szomorú, hogy ilyen alkalmatlan elnöke van USA-nak és nem hittem volna, hogy Clintonnal sokkal jobban jártunk volna. Remélem a következő választást elbukja, ha addig nem lövi le valaki azt a barmot.
2017. jún. 2. 18:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
52%

"Én csak leírtam az emberi természetet az én szemszögemből."


Szerinted az emberi természet azt diktálja, hogy ártsanak a saját gazdaságuknak, csak mert az rossz a környezetnek is? Nem, ezt nem emberi természetnek hanem lobbinak hívják.


"Egyébként ott van Kína példának"


Így van:

[link]

Amíg az USA úgy döntött, hogy nem kér a következő technológiai forradalomból, Kína szépen lekörözi őket. Trump átadja a gazdasági kezdeményezést Kínának, mert egyszerűen buta.

2017. jún. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
52%
Egyébként az egy főre jutó szén -dioxid kibocsátás amerikában kétszer annyi most is, mint Kínában. Arról nem is beszélve, hogy Kínában az energiatermelésen kívül más iparágak is termelnek üvegházhatású gázokat.
2017. jún. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
34%
Ez most bárkit is meglep? Már az elejétől fogva ezt ígérte, hiszen ő nem hisz a globális felmelegedésben, ennélfogva az nem is létezhet. A saját népe megérdemli, de az a fő gond, hogy az egész bolygóra hatással van ez a rendkívüli mértékben elrontott választás.
2017. jún. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
70%
Sokat nem lehet hozzá szólni azon kívül, hogy hihetetlen, hogy ezt az embert választották az USA elnökének.
2017. jún. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
4%
Nagyon helyeslem.
2017. jún. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Azt, hogy valamit ki kell találnunk a demokrácia módszereinek továbbfejlesztésére annak érdekében, hogy ostoba, őrült vagy gonosz embereket ne lehessen vezetővé választani.
2017. jún. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
61%

#26: "...valamit ki kell találnunk a demokrácia módszereinek továbbfejlesztésére..."


Amire te gondolsz azt úgy hivják hogy a demokrácia korlátozása, ahonnan már csak egy lépés a diktatúra.

2017. jún. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!