Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Több információ lány katonaság...

Több információ lány katonaságról?

Figyelt kérdés

16 éves leszek.

Lány vagyok és katona akkarok lenni.

Lenne több kérdésem de elöször ennyi elég mert nem is biztos hogy kapok válaszokat.

Ha a válaszotok nem a katonaságról szólna, akkor légyszives ne szoljatok hozzá a kérdésemhez. Köszönöm.



2016. febr. 20. 18:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 évesen próbáltam tiszti főiskolán. Sokan voltunk lányok.

Nekem annyira nem jött be.

Nem voltam kibékülve azzal, hogy MINDIG más mondja meg, hogy mit csináljak, mikor fázok, mikor van melegem, mikor takarítsak, mikor hagyhatom el az épületet, mikor gyújthatok rá, mikor mozdíthatom meg a kezem, stb, stb.


Szerettem alakizni, szerettem terepen lenni, lőni, viszont a rendszert nem szerettem.

Néha még álmodom vele, de már más irányba ment az életem.


Ja, és a "hazámat életem árán is megvédem" bizony komoly eskü.

2016. febr. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Engem is érdekel a dolog már egy ideje. Több toborzásnál is ott voltam. Tudok pár dolgot de nem mindent mert még csak most akarok belevágni bár szerintem csak önkéntesként. Ha van kedved beszélgethetünk. (: 21/L
2016. ápr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!