Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Több információ lány katonaság...

Több információ lány katonaságról?

Figyelt kérdés

16 éves leszek.

Lány vagyok és katona akkarok lenni.

Lenne több kérdésem de elöször ennyi elég mert nem is biztos hogy kapok válaszokat.

Ha a válaszotok nem a katonaságról szólna, akkor légyszives ne szoljatok hozzá a kérdésemhez. Köszönöm.



2016. febr. 20. 18:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
33%
Ha katonai szolgálatban így fogalmaznád meg a "kérdésed" a szakaszparancsnoknak, mindjárt mehetnél gázálarcban felsikamikálni az M3-ast...
2016. febr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
23%

Ez nem pont a kérdésedre válaszol, de kapcsolódik hozzá...

Szerintem ne akarj az lenni, mert az egyáltalán nem nőies. És ezt lányként, veled egykorúként mondom. Mivel én is sokat gondolkodtam rajta, de szerintem valami más szakmát válassz, az ilyen "katonásabb" dolgokat pedig hagyd a fiúknak, te pedig hobbiként tartsd meg.

Bocsi, hogy beleszóltam...:)

2016. febr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha katona akar lenni azt nem tőled fogja megkérdezni,hogy nőies vagy nem.
2016. febr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Jó, bocs, hogy ez a véleményem:P
2016. febr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A te véleményed persze,sőt,tanácsot is adtál hozzá.Én pedig azt tanácsoltam neki,hogy ne hallgasson másra,tegye ahogy jónak látja,szolgálja a hazáját.
2016. febr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Értem én, hogy szolgálni akarja a hazáját, de azt inkább a férfiakra bíznám...Egy lány inkább álljon ott a háttérben, vagy onnan irányítson, de ne álljon be katonának. És mivel nekem is megfordult ez a fejemben, tudom, miről beszélek:)
2016. febr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
"Egy férfi csak akkor lesz sikeres,ha erős nő áll mögötte".Ebben igazat adok,a nők inkább vezető személyiségek,de ne csak a férfiak haljanak meg a hazáért,mikor már így is kevesebben vannak.Ezt mindenki maga döntse el. :)
2016. febr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy csak álljon a hátèrben, ès küldje halálba a fèrfiakat?! Kislányom, nemi egyenjogúság van! Sajnos elfelejtitek, hogy nem csak előnnyel (kellene) jár(jon). Nem volt nektek jó a házimunk akkor lehet kimenni a frontra harcolni a fèrfiakkal együtt.
2016. febr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
8-as ennyire lekezelőnek nem kell lenni,bár egyetértek veled,de akkor se lehet úgy kezelni,hogy muszáj legyen mostmár kilépni harcolni.1945-ben a Waffen SS-nek volt egy külön hadserege,ami nőkből állt.Sőt,a világtörténelemben a 10.legjobb mesterlövészei között 2.helyen egy nő áll.Meséljek még,ez nem az egyenjogúságról szól,mert akkor hol volt még az a mozgalom.Ezt nem kell kavarni az általános feminizmussal meg stb
2016. febr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Elsö válaszoló, lenne kedved segíteni válaszolni a további kérdéseimre?


Második válaszoló, köszönöm a véleményed de én ezt szeretném csinálni.

Tudom jól hogy nem nőies, de én még nő se vagyok és úgy érzem egy lány akkor válik nővé amikor katonává válik. De értelek hogy te miért gondolod így, így is lenne helyes, a szüleim is ezt gondolják de úgyebár az én életem.


Harmadik válaszoló, köszönöm hogy tiszteled a döntésemet.

2016. febr. 20. 19:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!