Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Több információ lány katonaság...

Több információ lány katonaságról?

Figyelt kérdés

16 éves leszek.

Lány vagyok és katona akkarok lenni.

Lenne több kérdésem de elöször ennyi elég mert nem is biztos hogy kapok válaszokat.

Ha a válaszotok nem a katonaságról szólna, akkor légyszives ne szoljatok hozzá a kérdésemhez. Köszönöm.



2016. febr. 20. 18:59
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
első* elnézést. :)
2016. febr. 20. 19:51
 12/22 anonim ***** válasza:
Igazad van 9-es,de már nagyon elegem van ebböl. Semmi bajom nincs az egyenjogúsággal,de akkor legyen egyenjogúság ami azzal jár,hogy nincs többè a sűlyedő hajón hogy nők ès gyerekek előre csak gyerekek ès a hasonló csúnya nemi kivètelezèsek( tènyleg bocs a nem ide illő válszaèrt)
2016. febr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Semmigond de azért egy kicsit furcsa mivel még egy választ se kaptam a kérdésemre ami hozzá fűződne.
2016. febr. 20. 20:00
 14/22 A kérdező kommentje:
Hülyeség ha azt mondom hogy katona akkarok lenni de nem akkarok senkit se megölni?
2016. febr. 21. 00:12
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem,aki azért jelentkezik katonának hogy embert öljön azt nem veszik fel.Maga az elv hogy valaki katona akar lenni,az azért van hogy a hazáját szolgálja.
2016. febr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Cpl.Misy válasza:
Szia! Ha katona akarsz lenni légy az, ne más mondja meg neked mi legyél vagy, hogy ki. Amúgy meg neked katonaságnál lehet kivételezni fognak.Én támogatlak!:)
2016. febr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

A Magyar Honvédségnek sok alakulata, és még több fajta beosztáasa van, melyek többségében egyáltalán nem számít, hogy nő nemű e az illető, vagy férfi. Javaslom inkább keresd fel a kérdéseiddel a toborzó irodák valamelyikét, mert ott biztosan értelmesebb válaszokat fogsz kapni, mint itt.

Abban meg teljesen igaza van a felettem írok valamelyikének, hogy a Magyar Honvédség nem az emberölésről szól, hanem a haza szolgálatáról.

2016. febr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Ezt jó hírrel hallom hogy nem kell gyilkolni. Én még háborúba se akkarok menni. Azért ez szomorú hogy katona akkarok lenni de még enyit se tudok.


Helló Cpl.Misy,

Ezt hogy érted hogy nekem katonaságnál lehet hogy kivételezni fognak?

Köszönöm a támogatást.


Utolsó, az igzat megvalva én nem a Magyarország hazámat fogom védeni. Én Angliában élek már egy ideje és itt is szeretnék katonává válni.


Anyit még kérdeznek hogy, ha nem akkarsz csak háborúba menni akkor is muszáj?

Meddig kell katonának lenni ha egyszer már elkezted?

2016. febr. 21. 23:14
 19/22 anonim ***** válasza:
Figyelj ha katona vagy és menni háborúzni akkor menni kell.
2016. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
17 es vagyok. A Brit hadseregnek is ugyan úgy sok alakulata van, mint amit írtam, ugyhogy ez a tény nem változtat sok mindenen. Ha kitörne egy Angliát érintő háború, az biztos, hogy katonaként részt kéne, hogy vegyél belőle. De mint írtam ez beosztásfüggő, hisz ha a logisztikusoknál, vagy az anyagellátokvál stb szól a beosztásod, akkor nem kéne a front közelébe menned, ahol az emberek egymást ölik. de változatlanul azt tartom a legjobb megoldásnak, ha felkeresed az egyik angliai toborzó irodát, és velük beszélsz, mert mi itt magyarországon igen kevés esélyel fogunk tudni felvilágosítani a Nagybritannia hadseregét illetően.
2016. febr. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!