Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen izomcsoportokra edzek,...

Milyen izomcsoportokra edzek, ha katonának készülök és ezeket milyen gyakorlatokkal tudom fejleszteni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 22:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az álltalános álloképeségedet fejleszd. Futás, uszás biztos segít.
2010. febr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fuss, sprintelj, fuss, sprintelj, fuss ...
2010. febr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
amikor katona voltam akkor a futás(menetfelszereléssel) és fekvőtámasz volt a menő,nem hiszem,hogy változott volna ez.
2010. febr. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Vegyél fel egy olyan bakancsot, ami széttöri a lábad 2 lépés után, majd egy 30 kilós málha zsákot, és fuss 10 km-t. Kezdetnek.
2010. febr. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A felvételihez:

3200 méter síkfutás(időre)

2 perc fekvő(helyette lehet választani húzodzkodást)

2 perc felülés

a kiképzésen ugyanezekre mennek rá,mert mire letelik a 3 hónap,a végén ez is része a záróvizsgának.Ezenkívül rengeteg menetgyakorlat,teljes menetfelszereléssel.Ott inkább az állóképesség ami döntő.

Kérdésedre válaszolva kar és láb.A hasat azért nem mondom,mert szerintem a honvédségi felülés az vicc :) majd meg fogod látni.

Sok sikert!

egy katona

2010. febr. 16. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

"Vegyél fel egy olyan bakancsot, ami széttöri a lábad 2 lépés után, majd egy 30 kilós málha zsákot, és fuss 10 km-t. Kezdetnek.

"

Na, megnézném, hogy ezt ma melyik katonánk tudja megcsinálni. Megkockáztatom 0

2010. febr. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki izomcsoportokra edz az még postásnak is túl hülye, nemhogy katonának. Nem az a jó katona aki nagydarab, hanem az aki tud és akar engedelmeskedni az előljárójának és az állóképessége is jócskán meghaladja az átlag emberét. Erősítsd a szívizmodat és az érfalalkat, tágítsd a tüdődet (fuss, ússz, kerékpározz, hasogass fát 20q/nap). Emellett csak akkor menj katonának, ha el tudod fogadni, hogy utasításokat kell végrehajtanod visszakérdezés és kételkedés nélkül.
2010. febr. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Anusra, mert férfiakkal leszel összezárva.
2010. febr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nem a honvedsegi felules a vicc, hanem maga a Honvedseg vicc, ti nem gondoljatok komolyan, hogy ilyen eronletu emberekkel van tele a katonasag?
2010. febr. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Akkor ezekszerint nem lesz probléma mivel naponta futok+edzek és futást mostmár 10kg-os táskával csinálom. még egyszer köszönöm a válaszokat:)
2010. febr. 16. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!