Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan lehet felkészülni egy...

Hogyan lehet felkészülni egy háborúra?

Figyelt kérdés
Ez az egész csak elméleti dolog, tegyük fel mezei civilek vagyunk, szóval nincsen semmi extra jogi tulajdonság. Tegyük fel, hogy tudjuk, hogy zombi támadás, vagy atom háború, vagy sima tankos repülős háború fog bekövetkezni. Szóval, mint élelem, mint lakóhely és minimális infrastruktúra, milyen ötletek, lehetőségek vannak? Érdekel minden ötlet, kivéve az ilyen offolós "szarj magadra XD" válaszok. Mégegyszer, nem vagyok őrült, ez most hazugság: nem hiszem hogy lesz háború, és nem akarok semmi pánikot kelteni! De jólenne ha mindenen részletesen elbeszélgetnénk. Ja és pl ha az élelmiszer boltok bezárnak... szóval, ha a hétköznapi ember számára fontos dolgok megszűnnek, legyen az a Revolution style.. hogyan lehetne megélni, na nem rabolom az unalmas sorokat tovább!

2013. aug. 19. 22:10
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Van aki azt állítja, hogy hormonok oldódnak a palackból a vízbe, de ez szerintem hülyeség, bár sose néztem utána komolyan, de ha igaz is, akkor is inkább iszok műanyagos vizet, mint a semmit. Egyébként ez csak egy időszakos megoldás, mert örök életedre elegendő vizet úgyse tudsz tárolni, ez csak arra jó, hogy időt nyerj arra, hogy felkészülj a lakás elhagyására, mert globális katasztrófa esetén az is veszélyes. A későbbiekben meg kell oldanod a víz szűrését, és felforralását.
2013. aug. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:
Szóval a víznek a nap az az ellensége? mert olyat is hallottam ,hogy a városi vizet a nap megtisztítja 1 hét alatt, ha párolog belőle, a másik meg, van e különbség az üveg meg a PET palack között? Mert olyat is hallottam, hogy a műanyagból oldódik bele a vízbe... és a műanyag az ugye nem finom :D
2013. aug. 25. 23:28
 43/47 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy benyomta ugyan azt a választ.. :D csak frissítetem az oldalt, vagy nemtudom már.. :D nade a nap hatása a vízre... elvileg a vízben vannak élőlények miket a nap megöl, mert nincs rájuk szükségünk...
2013. aug. 25. 23:30
 44/47 anonim ***** válasza:

"A kerti tó akkor igazán szép, ha kevés alga van benne.


Kérdés: miért szaporodnak fel az algák a kerti tóban? Melyek azok a környezeti tényezők, melyek kedveznek az algák felszaporodásának?


Az algák szeretik a tápanyagban dús, meleg vizeket. Kedvelik a napfényes körülményeket." Más a csapvízben elszaporodó dologról nem nagyon tudok, tehát a fény inkább árt, de ha bele gondolsz az ásványvizes üvegen rajta van, hogy "közvetlen napfénytől védett, hűvös helyen tárolandó".

2013. aug. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:
Jajj az ásványvízben nem nagyon bízok... pl nincs benne vas. meg attól tartok van benne több oylan ami nem kell, pl kálium
2013. aug. 26. 00:24
 46/47 anonim ***** válasza:
Sótabletta. Vagy sok só.
2013. aug. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
Bolti só, vagy gyógyszertári? :P csak a vita kedvéért :D NaCl vagy KCl? :D
2013. aug. 26. 21:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!