Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan lehet felkészülni egy...

Hogyan lehet felkészülni egy háborúra?

Figyelt kérdés
Ez az egész csak elméleti dolog, tegyük fel mezei civilek vagyunk, szóval nincsen semmi extra jogi tulajdonság. Tegyük fel, hogy tudjuk, hogy zombi támadás, vagy atom háború, vagy sima tankos repülős háború fog bekövetkezni. Szóval, mint élelem, mint lakóhely és minimális infrastruktúra, milyen ötletek, lehetőségek vannak? Érdekel minden ötlet, kivéve az ilyen offolós "szarj magadra XD" válaszok. Mégegyszer, nem vagyok őrült, ez most hazugság: nem hiszem hogy lesz háború, és nem akarok semmi pánikot kelteni! De jólenne ha mindenen részletesen elbeszélgetnénk. Ja és pl ha az élelmiszer boltok bezárnak... szóval, ha a hétköznapi ember számára fontos dolgok megszűnnek, legyen az a Revolution style.. hogyan lehetne megélni, na nem rabolom az unalmas sorokat tovább!

2013. aug. 19. 22:10
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
Ruhád biztos lesz másnem a gardróbból és állatot lehet föld alatt tartani bár elég nehézkes
2013. aug. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
De egyszer a ruha is elhasználódik, gép nélkül lehetséges egyáltalán még készíteni?
2013. aug. 19. 22:56
 13/47 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet régen is kézzel varrtak!
2013. aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
Erre van valami tutorial? Csak a hitelesség kedvéért :)
2013. aug. 19. 23:05
 15/47 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom de azt tudom hogy én 5 olyan embert is ismerek aki meg tud varrni egy ruhát!
2013. aug. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
100%
Egy konzerv akár 10 évig is eláll, pár ezer konzervvel, 20 kiló rizzsel a kajával nem lenne gondod egy jó darabig.
2013. aug. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
Meg ruhakészítéshez juh kell, meg gyapot, vagy hogy is működik?
2013. aug. 19. 23:08
 18/47 anonim ***** válasza:
Igen kellenek hozzá de növényből is lehet pl töri könyvekben vannak civilizációk amik megcsinálták pl a fűszoknya is az!
2013. aug. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
A Rizst milyen formában kell tárolni? már kész állapotban? vagy héjastul?
2013. aug. 19. 23:09
 20/47 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy újabb világháború esetén én inkább élnék hónapokon keresztül ruha nélkül, meztelenül egy pincében minthogy lelőjenek a fronton vagy felakasszanak...


Elsőként mindenképpen szükség van egy mélyen elhelyezkedő "bunkerra", ami ugye véd a bombázások ellen (azért néha-néha a lakosságot is bombázzák...), rengeteg élelem és rengeteg víz, kell még az óvóhelyhez levegőcserélő és levegőszűrő a biológiai és vegyi fegyverek miatt.


Továbbá egy-két cb-rádió, vagy olyan amin lehet kommunikálni, sima rádió, műholdas telefon (nehogy ne vegyük észre, hogy véget ért a háború :D), esetleg tévé, laptop, ha működik akkor internet.


Szerintem a ruha a legkevésbé fontosabb :)


Reméljük ez soha nem fog megtörténni mert akkor kezdhetem ásni az óvóhelyemet :D

2013. aug. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!