Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi a föld legpuszitobb fegyvere?

Mi a föld legpuszitobb fegyvere?

Figyelt kérdés
Egy atombomba? vagy annál pusztitobb?
2013. máj. 20. 19:59
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:

Nos csak a tisztázás végett, én mondtam először, hogy hidrogén-bomba és neutron...te ilyet nem mondtál rózsabimbó, úgyhogy ne fikázz!

nagyon nagy arcod van, csak úgy mellesleg jegyzem meg, hogy jogász vagyok és pont ezért kötöttem bele ebbe a dologba, de előtte még próbáltam rávezetni a parányi agyadat, hogy maga a kérdés nem elég tiszta!

Miért nem az a kérdés, melyik a legnagyobb tűzerejű lőfegyver? vagy a legnagyobb pusztításra képes tömegpusztító-fegyver? Itt dobálózol és mindenki belekötsz, de kötve hiszem, hogy valaha is meg fogod érteni azt, amiket leírtam. Ez egy sajnálatos dolog, mivel az egy dolog, hogy valamit nem értesz, nem tudsz, az viszont már komoly probléma, hogy ezen nem is akarsz változtatni!

Mijamoto Muszashi korának egyik legnagyobb kardvívója volt, mégis hiába adnál a kezébe egy AK-47-es! A fegyver magától nem öl, kell egy ember aki használja és tudja is használni! Képzettség kérdése, hogy egy-egy fegyver mennyire tud halálos lenni. Egy AMD-65-ös átüti a vasúti sínt, vagyis képes több emberen is áthatolni, de pl. egy Leopárd tank ellen nem hatásos. De ha aláaknázom a mezőt és ráfut a Leopárd akkor történet vége? Ha ezek után nem vagy képes felfogni, hogy a kérdés elve nem jól lett feltéve, ráadásul rengeteg megoldása van, akkor csak sajnálni tudlak!

2013. máj. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
53%

Arany virágszálam, kitaláltam, hogy jogász vagy ügyvéd vagy, mert addig facsarod a dolgot, amíg ki nem jön, hogy egy marék rizs is fegyver. Rajtad kívül további 4 oldalon keresztül írták az értelmesebb emberek, hogy atomfegyver a legpusztítóbb a Földön, de neeeem, neked itt kell játszani az okostónit. Jó is vagy te ilyen jogi semmittevőnek. Nagy karrier áll előtted.

De akkor legyen, ha legközelebb bármiféle tárgyalásra vagy hasonló badarságra mész, akkor dobjad be, hogy a gyilkos nem a pisztollyal lőtte le az áldozatot, hanem az emberi gonoszságával, amire nem volt fegyvertartási engedélye. Muhaha.

2013. máj. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
Liebe, liebe Zweiundfünfzig! Látom nem fogod fel a dolgokat. Embert ölni szinte mindennel lehet! Ilyen értelemben minden fegyver, amit valaki azért használ, hogy emberi életet oltson ki. Jogi értelemben vett fegyverről már írtam. Egyébként Magyarországon az esetek többségében nem lőfegyverrel ölik meg egymást az emberek! Egyébként ha tájékozott lennék, akkor tudnád, hogy az emberi élet kioltása nem csak emberöléssel valósulhat meg. Itt már régen nem arról van szó közöttünk, hogy mi a legpusztítóbb fegyver a világon, hanem arról, hogy az ember alkotta ezeket a fegyvereket és ember nélkül ezek a fegyverek mit sem érnek.
2013. máj. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
És az meg mit számít? Töltény nélkül sem ér semmit egy puska, mégsem gonosz az a szerencsétlen lőszer. És mégsem fegyver.
2013. máj. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:

Akor meny végig egy akna mezőn boszniába mert aki lerakta rég hallot tehát az aknák nem őlnek mert nincs mőgőtük ember vagy markolóval főldestul tegyél odéb egy 2vh ás bombát .

Amugy jogi értelemben azis fegyveres rablás ha késel hajtod végre vagy fegyvernek számit ha baltával vered szét valaki fejét hiába fa vágásra tartod. A lőfegyver való viszaélés nél kihangsulyozák lőfegyver. Ha vascsővekel és baseball ütőkel felszerelt tőmeg vermeg valakit az csoportosan felfeygverkezve tőrténő bántalmazás.

Amugy én a biólógia FEGYVErEKEt tartom a legveszéjesebeknek mindegy hogyjutasák célba ha pátkányon jutasák célba vagy egy nagynyomásu gázal tültőt tartájbol préselik ki a gázal mind egy .

2013. máj. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:

"jogilag csak és kizárólag a lőfegyver minősül fegyvernek! Pontos jog meghatározása: lőfegyver az a tűzfegyver, valamint az a légfegyver, amelyből 7,5 joule-nál nagyobb csőtorkolati energiájú, szilárd anyagú lövedék lőhető ki. "


Te nem vagy jogász! Vagy, ha igen, add vissza a diplomádat.


Ember, ekkora épületes baromságot. Jogilag fegyvernek minősül a lőfegyver mellett a színházi fegyver, a légfegyver, a gáz-riasztó fegyver, valamint a muzeális fegyver is. Ráadásul a lőfegyver definíciója sem jött össze, mert helyesen: "a tűzfegyver, valamint az a légfegyver, amelyből 7,5 joule-nál nagyobb csőtorkolati energiájú, szilárd anyagú lövedék lőhető ki" Tehát minden tűzfegyver automatice lőfegyver, KIVÉTELEK VANNAK, a törvényben meghatározva:



tűzfegyver: olyan, a Mellékletben meghatározott „A”, „B”, „C” vagy „D” kategóriába tartozó - vagy ilyenné átalakított - eszköz, amelyből gyúlékony hajtóanyag segítségével szilárd anyagú lövedék lőhető ki, kivéve, ha


a) a jogszabályban meghatározott módon hatástalanították,


b) riasztásra, jelzésre, életmentésre, állatok leölésére vagy szigonnyal történő halászatra, illetve ipari vagy műszaki célokra tervezték, feltéve, hogy rendeltetésszerűen csak e célokra használható, vagy


c) a jogszabály rendelkezése alapján muzeális fegyvernek minősül;

2013. máj. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
És ha a lővedék gyorsitása az mágneses akor is érvényes ez a 7,5 joulos szabály?
2013. máj. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
Ahogyan pár előttem szóló is a HIDROGÉN BOMBA kb. 50x olyan erejű mint az atom bomba.
2013. jún. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:

ugy 500Kt mg lehet sima fizios bomba (maghasadás )

Fúziős bomba az a tőb stázszorosa i slehet a hirosimainak de a legnagyob az 59 MT (3500 hirosima egyidejű felrobantásának felelt meg) volt ami fiziós bombák elméleti határának 100szorosa . A fúziósoknak meg nincs elméleti határuk a legnagyob 2 fázisú volt . Amit erdetileg 3 fázisra terveztek csak az utolso fázis hejet olomot tetek a hasadó anyag hejére. A fázisok száma akár hány lehet.

A természetesen is előfordlnak fúziós robanások . Amik a anyi energát szabadiatank fell minta nap 8millárd éves életciklusa llat őszese. Ez tőb száz fényéves kőrzetben képes az őszes lakot bojgó kipusztitására is Persze ekorát nem lehet a főldőn megépiteni egyszerüen nincs elég nyersanyag a naprendszerben ehez.

2013. jún. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
Utolsó: A fúziós bombák csak elméletben léteznek, soha nem építettek olyat, és (tudtommal) soha nem tesztelték. Légyszíves igyekezz helyesen írni, mert utálom kitalálgatni, hogy az illető mit akart odaírni. Hány éves vagy? Tudsz a fúziós bombákról, de nem tudsz helyesen írni? Ez elég szomorú, már megbocsáss!
2013. jún. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!