Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi a föld legpuszitobb fegyvere?

Mi a föld legpuszitobb fegyvere?

Figyelt kérdés
Egy atombomba? vagy annál pusztitobb?
2013. máj. 20. 19:59
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
46%

Már megválaszolták előttem. Az ember!

Egyébként a neutron-bomba, vagy a hidrogén-bomba.

2013. máj. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
kedves utolsó,ha egy ember az öklével egy ütésre elpusztít több száz kilométeres körzetet akkor tényleg az ember
2013. máj. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:

akor ugyhivják őt hogy

Songoku , vagy Vegita ,

2013. máj. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
Egy kérdés maradt, miért lettem lepontozva amikor elmondtam a véleményem, hogy szerintem a HAARP lehet a legpusztítóbb? Tudjátok mi egyáltalán a lényege?
2013. máj. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
A HAARP létezése sokak szerint alapból nem lehetséges, de maradjunk annyiban, hogy pár konteós oldalt leszámítva abszolút semmi bizonyíték nincs rá. Szóval marad az ebola-himlő kiméra.
2013. máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:

Kedves 32-es (én vagyok a 31-es) egy ember oldotta ki a Little boy-t és nem magától ment Hirosimába! Az emberi elme a legnagyobb fegyver a világon. Lehet bármilyen fegyver az ember kezében, ha nincs hozzá esze hogy használja. (lásd katana-val és machete-vel hadonászó idióták)

A középkorban alagútakat ástak a várak, erődök alá, hogy úgy omoljon le a faj és ehhez nem kellett semmilyen szuperfegyver! A stratégia és taktika jóval többet ér, mint bármilyen fegyver!

Lásd orosz-szovjet felégetett mezők taktika, magyar lovasíjászok hátraíjazása, D-day stb.

Várom a válaszokat!

2013. máj. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:

De ásó kőllőt. Az atombombát nem egy ember csinálta tőb kőze volt hozá Openheimer nek vagy Neuman Jánosnak egyenként mint az enolagay teljes szeméjzetének .

Mi a pusztítobb egyidóta vagy egy atom tengeralatjáró.

Egyedül a heji cigánytelepet nem tudja egy ember eltőrőlni nem ér semit a fegyvereknélkül. Éké fikózva mindig álnak a fegyverek mőgőt emberek de az ember őnmagában semi akármijen képzet. Egy MQ9 vagy X-47 es elen nincs esélye akarose ha ép számitógép vezérli azokat.

2013. máj. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
De az ember még mindig nem fegyver. A legpusztítóbb élőlény esetleg, de nem fegyver.
2013. máj. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:

37-eske: előbb tanulj meg helyesen írni jó? Aztán beszállhatsz a vitába!

38-as: az ember nem fegyver? láttál már boxmeccset? karatésokat? kung-fu sokat? egy ütéssel képesek megölni egy embert. Az emberi test is lehet fegyver. Ennyit erről.

Én az ember alatt az emberi elmét értettem, mivel az ember alkotja a fegyvereket. Hiába adok neked egy katana-t a kezedbe nekem elég lenne a bokkenem és szétcsapnálak vele (nem személyeskedésből mondom, csak 10 év rutin). Mint mondtam: hiába a technikai előny, ha nincs ész ami kihasználná! Hiába adnál a kezembe egy f-22-es raptor botkormányát, nem tudok vadászrepülőt vezetni így ha te egy bottal jönnél ellenem, tutira te győznél, mert lezuhannék. Ha ezt képtelen vagy megérteni, akkor felesleges a további magyarázat. (Egyébként meg már elmondtam, hogy az emberiség sajnos két olyan fegyvert fejlesztett ki, ami a mérhető legnagyobb pusztítást képes véghezvinni: hidrogán-bomba, neutron-bomba.)

2013. máj. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:

Még egyszer leírom:

Kategória: Politika » Hadsereg, hadvezetés és NEM szociológia-pszichológia-filozófia. A fegyver az egy TÁRGY. Tehát alapból nem lehet fegyver krumpli, juharfa, kisgömbőc és az ember sem. Se az emberi elme. A fegyvereknek van egy olyan tulajdonságuk, hogy az emberek interakcióba lépnek vele és annak a segítségével tesznek harcképtelenné valakit. DE még mielőtt támadna egy ragyogó ötleted: ha megfogod a szomszéd Pistikét és agyonversz vele egy tücsköt egy ragyogó keddi napon, attól még a szomszéd Pistike nem lesz fegyver, mert nem tárgy, hanem egy fáking élőlény, történetesen egy ember.

2013. máj. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!