Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ez még rám is érvényes?...

Ez még rám is érvényes? (Orbán, sorkatonaság)

Figyelt kérdés

[link]


Én már beadtam a jelentkezésemet az egyetemre, leérettségiztem, már csak szóbeli van.


Most komolyan ez rám is érvényes, és nem mehetek még szeptemberbe egyetemre, hanem ilyen hülyeséget kell nekem is csinálnom hónapokig??

Vagy hogy van ez??

Mikortól lesz ez érvényes?


2012. máj. 25. 09:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én romániai is vagyok és nálunk is van ilyen nyilvántartás, úgyhogy nyugodj meg: nem fognak besorozni, csak szépen felvesznek nyilvántartásba, s számonkérik az egészségügyi állapotodat. Ez is csak azért van, hogy ha ne adj'isten megtámadnák az országot tudjanak mozgósítani. Az már egy másik dolog, hogy azt se fogod tudni, hogy kell egy fegyvert megtölteni, na de az már senkit nem érdekel...
2012. máj. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%

képzeld el én érintett lennék, ha nem lenne hazugság az a cikk


"Khm, ne haragudj., De ne te akard már eldönteni, hogy én az életemből mire szánok fél vagy 1 évet. Mit nyújtott nekem Mo. hogy védenem kéne? Semmit."


Aki ilyet gondol, azt kéne előszór besorozni. Nézz már körül, és inkább azzal foglalkozz, te mit tudsz tenni.

2012. máj. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
látom nagyon pörögnek a moderátorok
2012. máj. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én sem értem miért sírják vissza sokan. Én Ukrajnában szolgáltam és nagyon rossz volt. Gyakran megvertek minket az első hónapokban, kiraboltak. Lehet Magyarországon nem lenne ilyen durva, de ettől függetlenül csak elvesztegetnétek az életetekből pár évet a semmiért. Én sem tanultam ott semmit az ég megadta világon, max a krumpli pucolást és a padló sikálást.
2012. máj. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
nyugodj meg: [link]
2012. júl. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!