Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért lépett be Magyarország...

Miért lépett be Magyarország a NATO nevű, USA érdekeket képviselő erőszakszervezetbe?

Figyelt kérdés

Mikor ismerik fel végre a Nyugathoz tartozni kívánó országok, hogy a Nyugat filozófiája a következő:


"A cenzúra rossz, kivéve ha mi csináljuk."


"Az erőszak rossz kivéve ha mi csináljuk."


"A fegyverkezés rossz, kivéve ha mi csináljuk."


"A kizsákmányolás rossz, kivéve ha mi csináljuk."



2012. máj. 18. 09:39
1 2 3 4
 31/40 zozi88 válasza:

Bocsánat, a kérdést nem is tudom minősíteni, nemhogy értelmes választ adni rá... (bocs kérdező).


Nade... ehh... az, hogy ultimátumot adni a Natonak.. az kemény. Persze... megtehetjük, nemzetközi jog, meg protokollok lehetővé teszik.. nade...


Ugyanilyen történet, amikor hazánk hadat üzent az USA-nak és az oroszoknak is:) Lehet, hogy egy ugyanilyen okos vetette azt is fel?


Egyébként az érintett területeken élőket kellene megkérdezni, nem nekünk dönteni. (ha kérdező is ott élsz, bocsánat, de akkor sem elég egy, vagy egy pár vélemény). Ugyanis az ország többsége döntött, azon a bizonyos népszavazáson, tehát az ügynek határon belül elvileg nincs túlnyomó támogatottsága... (szerintem: sajnálatos, és szégyenletes).


Utolsó gondolat: madj, ha megtanultunk itthon rendet tartani, fejlődni, gondolkodni, egyáltalán... eltartani magunkat, bőven ráér ezeken gondolkodni.


Kérdező, bár együttérzek veled:


"hass, alkoss, gyarapíts, s a haza fényre derűl"


Ne szíts gyűlöletet! Van abból elég.

2012. máj. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 Pro Patria ***** válasza:

"Azt eddig is tudtuk, hogy élnek ott magyarok. Ettől függetlenül a határokat nem lehet megváltoztatni, bármilyen igazságodban gondolod is így."

- Nem? Ahhoz képest igen gyakran megtették, és teszik még ma is...


"Az ott élők pedig nyugodtan ideköltözhetnek, ha akarnak."

- Ők vannak otthon. Nem ők fognak költözni, hanem a határ.

2012. máj. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá! Változtasd meg a határokat! Majd meséld el, hogyan sikerült a nemzetközi békeszerződés ellenére.
2012. máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 Pro Patria ***** válasza:

"nemzetközi békeszerződés ellenére."


- Egy szerződés csak addig ér valamit, amíg betartják. Lásd: Szovjet-mémet megnemtámadási paktum, Bécsi döntések, Varsói szerződés, stb.

2012. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 Pro Patria ***** válasza:
Legjobb példa pedig a nemrég Szerbiától elszakadt Koszovó (noha Szerbia nem hajlandó elismerni, de nem tehet mást), és a most függetlenedni készülő Skócia. Vagy a felbomló Szovjetunió, Jugoszlávia, Csehszlovákia.
2012. máj. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Milyen elvakult emberek járnak ide-.-" Én mondjuk már leírtam a véleményem:D Ez a XXI.század más a gondolkodásmód más a világrend.
2012. máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim válasza:

véleményem szerint a magyar öntudat jó és nem felesleges, de azért túlzásba se kell vinni, a NATO nélkül nem lenne belőlünk semmi, nagyon hamar végünk lenne.


Trianonhoz pedig csak annyit fűznék hozzá hogy sajnálkozni lehet de már nem fog változni semmi és tény hogy ilyen a történelem, bár igaz hogy én szerintem igazságtalanul nagy büntetést kapott Magyarország de megtörtént.

2012. jún. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 Pro Patria ***** válasza:

"Trianonhoz pedig csak annyit fűznék hozzá hogy sajnálkozni lehet de már nem fog változni semmi és tény hogy ilyen a történelem, bár igaz hogy én szerintem igazságtalanul nagy büntetést kapott Magyarország de megtörtént."

- Minden változik. Amikor ilyen abnormális állapot áll fent (Európa második legnagyobb nemzeti kisebbsége, közvetlenül a határainkon túl, egy tömbben), akkor különösen. Skócia sem mondta azt, hogy évszázadok óta az angol korona alá tartoznak, nem lehet már változtatni, függetlenedni akarnak.

2012. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Kérdésre válaszolok:


Azé, mer' az JÓ nekünk!

2012. szept. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Mert nagyon elbutítja a magyar embert a TV.
2013. febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!