Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lehetséges hogy a 2. világhábo...

Lehetséges hogy a 2. világháborút valójában amerikában székelő bankárok és gyárosok robbantották ki közvetett módon?

Figyelt kérdés
Onnan gondoltam erre mert mindkét világháborún csak a fent említettek "kaszáltak" és kizárólag az ő hozzáállásuktól függött hogy melyik szövetség lehet a nyertes.Az a gyanúm hogy szándékosan megalázták Németországot 1919-ben mert tudták hogy revansot akarnak majd előbb utóbb.Ezután elhitették Hitlerrel hogy gyengék és nem is akarnak háborúzni,indirekt módon bíztatták a háborúra ugyanakkor a különféle gazdasági bojkottokkal külpolitikailag is szorongatták és új szövetségeket igyekeztek ellene létrehozni hogy fenyegetettnek érezze magát.Ezek után csak a revans lehetett a németeknek a kitörési pont.Lehet hogy minden "le volt zsírozva"?

2012. márc. 21. 01:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
Nem lehetséges, hanem biztos. Sőt ugyanazok pénzelték az Usa hadseregét akik Hitlerét. Ennyire nem ismered a történelmet?
2012. márc. 21. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%
Még milyen összeesküvés elméletet találtok ki? Ez az egész marhaság.
2012. márc. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%
A második világháborút az első békediktátuma, és a gazdasági világválság együtt robbantotta ki. Minek mindenbe extra hülyeséget beleképzelni?
2012. márc. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%
Világos. Ha valamit nem tudunk megmagyarázni, az utánanézés helyett világméretű összeesküvéseket gyártunk. A tanulás fárasztó, a "milyen nagyszerűek vagyunk, hogy új dolgot tudunk kitalálni" érzése sokkal simogatóbb.
2012. márc. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%

És a világon meg 7 milliárd zombi él akiknek nincsenek önálló döntéseik...

Kivéve az összeesküvés hívőket!


Micsoda szerencse...

2012. márc. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
45%
Na jó, ezek után már nem lehet fokozni, de itt az én elméletem, most ingyen és bérmentve közreadom. A Hold valójában nem létezik, a cionista lobbi vetíti Mózes óta az égre egy nagy reflektorral a Sínai-hegyről, hogy a világ népeit félrevezessék, és elfedjék a reptoidok tevékenységét. Az árapály jelenség ugyanis a reptoidok műve, ők tesztelik így világpusztító fegyvereiket. Ez kézenfekvő magyarázat arra is, miért volt kamu a holdraszállás, amin egyébként a Rockefellerek hatalmasat kaszáltak.
2012. márc. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
hány éves vagy kérdező ?
2012. márc. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
6-os szerintem te plagizáltál egy tudomány témakörben feltett kérdést.
2012. márc. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
13:44: dehogy plagizáltam, ez teljesen önálló gondolat!
2012. márc. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Azt majd a SOTE eldönti, de ne aggódj a címed elvétele után, esetleges lemondásodtól függetlenül, életed végig utalni fogjuk neked a járandóságodat.
2012. márc. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!