Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek is ráférne az...

Szerintetek is ráférne az ellustult 18-20 éves gyerekekre a sorkötelezettség? Úgy értem aki a Counter Strike meg a Call of duty és hasonlókkal tengeti az idejét, gyakorlóban és surranóban ül a gép előtt, azt helyrewrázná min.8 hónap, nem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 00:17
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
39%
aha menjenek katonának
2012. márc. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
80%

"Mindenki azzal lenne elfoglalva,hogy nekem kitaláljon kib@szásokat,nem?"


Nem, csupán az ügyeletes tiszt és a tiszthelyettes.

2012. márc. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
86%

Nem.


Aki nem akar katona lenni, az ne legyen.

Aki meg katona akar lenni, az legyen.

2012. márc. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
80%

Hát nézzük...apám anno volt katona, azt mondta nagy buli, ott kezdett el piálni, azóta alkoholista, gondolhatjátok milyen fasza család voltunk így.

Másrészt, a mai világban már azon is rinyálnak az emberek hogy jajj szegény gyerekeknek több tesiórát akarnak bevezetni.

Sőt, tény hogy sok az ellustult ember is, de mellette ott vannak azok akik konditerembe járnak, sportolnak.


Szerintem teljesen egyénfüggő hogy ki hogy reagálna a katonaságra, van akit megnevelne, van akit nem, de valószínűleg amint végeznek ugyanúgy folytatnák a semmittevést...

Én egyetem mellett azt mondom hogy nem akarnék még 1 évet eltölteni katonasággal is, tudom hogy ha kell képes vagyok hajtani, de mellette tudok punnyadni is, ezen valószínűleg egy év katonaság sem változtatna.

2012. márc. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:

Mi a f@sz? Talán harcban állunk valakivel? NEM!!!

Nem mindegy, hogy ki mit csinál az életével, (Aki hülye, az haljon meg) sokan vannak olyan rossz fizikumban (18-20 évesek), hogy már a kiképzésen meghalnának nem hogy éles helyzetbe.

Amúgy meg nyugodt lehetsz, állambácsi előbb utóbb elfogja intézni neked.

2012. júl. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!