Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek is ráférne az...

Szerintetek is ráférne az ellustult 18-20 éves gyerekekre a sorkötelezettség? Úgy értem aki a Counter Strike meg a Call of duty és hasonlókkal tengeti az idejét, gyakorlóban és surranóban ül a gép előtt, azt helyrewrázná min.8 hónap, nem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 00:17
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Nem akarok sem vitatkozni,sem a nyálam nem verem,csak feldobtam egy kérdést,ami lassan félresiklott.De a hozzászólásodból kiindulva te sem vagy valami nagycsávó,tesó.Te besz@rnál ?Nem tudom hány éves vagy ,de szerintem én többet voltam ilyen társaságban,mint te.Szoval ezzel mellélőttél.Oké,erre nem vagyok büszke,
2012. márc. 3. 22:46
 32/45 A kérdező kommentje:
Sokan irtátok,hogy csak wc-t takaríttatnak,meg csicskáztatnak,de ha így lenne,annyi budi a világon nincs."ingyen munkaerő"most nemmindegy hogy 60 ezerért robotolok,egy kib@szott gyárban,amiből éhenhalni se lehet,nem még megélni,vagy X hónapig szolgálok,megvan kaja ,szállás,nem biztos hogy rosszabbul járok.Én nem tartom magam gyerekesnek,se mindenekfölöttinek,ahogy mondtad,
2012. márc. 3. 22:56
 33/45 anonim ***** válasza:
Pont ezért kell tanulni (nem a diplomára célzok). Aki okosan csinálja a dolgokat az csodák csodájára gazdag lehet és akkor nem kell éhezni, adósságot törleszteni, nemkell katonának menni és nemkell börtönbe menni ingyen ellátás érdekében. Mindenkinek megvan erre az esélye, csak tenni kell érte. Annyira nem a témához fűződött ez a hozzászólás, csak az utóbbi kommentedre reagáltam.
2012. márc. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam hogy börtönbe akarok menni kajáért,meg hogy legyen hol lakni..Miért hasonlítgatjátok a börtönt és a katonaságot?A kettő ég és föld.Persze ahol aláírsz 5,7,14 évet,akkor már talán,de egy sima alapkiképzést,1-mésfél évet,eltávokkal,kimenővel,a sittről mikor engednek ki?
2012. márc. 3. 23:21
 35/45 anonim ***** válasza:
Istenem! Nem hasonlítottam össze semmit. Sajnálom, ha nem értetted a mondanivalóm.
2012. márc. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Most ezért nem kell megsértődni,azt írtam,:"hasonlítgatJÁTOK",nem azt hogy te írsz hülyeséget,kedves utólsó
2012. márc. 3. 23:35
 37/45 anonim ***** válasza:
60%
Visszatérve a kérdésedre. A szülői mulasztásokat akarják pótoltatni azok, akik a katonasággal akarják megneveltetni a fiatalokat. Még fél évet is kár kidobni abból a korból (szvsz a legszebb kor), az alapozza meg az életét az embernek, kb 10szer fontosabb mint pl 40-43ig, ott dől egy 90%ban az életed, ahelyett az állam száztricsilliárd forintjából szopattathatod magad a sok komplexusos szakmunkást se végzett ökreivel.
2012. márc. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

Bravo. Szépen leírtad.

Mitől szebb 18-20 évesnek lenni,mint 25-nek?Kár fél évet is elpocsékolni,azért hogy szopattadhasd magad száztricsilliárdból egy csomó képzetlen ,8 általános végzett ökörrel?Szerintem ennyit mindenki kibírna a drága életéből

2012. márc. 3. 23:49
 39/45 anonim ***** válasza:
76%
Jelentem, én nem. De még mindig nem világos számodra, hogy téged, akinek stiklije van, sz.rrá szívatnának a seregben? Ez nem az idegenlégió, ahol nem számít, hogy ki vagy, itt pontosan tudják miket csináltál.
2012. márc. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
Mindenki azzal lenne elfoglalva,hogy nekem kitaláljon kib@szásokat,nem?
2012. márc. 4. 00:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!