Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek is ráférne az...

Szerintetek is ráférne az ellustult 18-20 éves gyerekekre a sorkötelezettség? Úgy értem aki a Counter Strike meg a Call of duty és hasonlókkal tengeti az idejét, gyakorlóban és surranóban ül a gép előtt, azt helyrewrázná min.8 hónap, nem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 00:17
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
26%

Én is nagyon szívesen bevonulnék egy minimum féléves alapkiképzésre. Sajnos mi már pont nem estünk bele.

Pedig tényleg ráférne egy pár emberre. Ha nem is a lustaság miatt, de szerintem amit a legtöbb fiatalnak megkellene tanulnia az a tisztelet. Tisztelni a másikat, mert a mai 18 évesek azt hiszik megtehetnek mindent. Tisztelet a kivételnek!

Gatyába rázatni mindenkit. Persze az sem rossz, ha fegyvert tud kezelni az ember. De én mondjuk lehet nem is a sorkatonaságot hozatnám vissza, hanem a Leventét. Szerintem elég lenne az is.

2012. márc. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:

"Az utolsónak leírom mégegyszer:ÉN szeretnék katona lenni,de szerződésesnek NEM vesznek fel,mert csináltam 1-2 hülyeséget.Még a francia légiót is megpróbáltam,de megbuktam pszihológián.Akik azt írták hogy mi értelme van 10 hónapig futni,csak annyit tudok erre mondani,hogy legalább jobb lesz az erőnlétük."


Tudod mit csináltak az olyanokkal a sorkatonaságban akik "hülyeségeket" csináltak civilben? Bedugták az országrész legkeményebb helyére. Ami nem azért volt kemény, mert a kiképzés volt az, hanem, mert a környék összes börtönviseltjét és egyéb jómadarát odarakták. Ilyen volt azt hiszem Lenti is, aki oda került azt kb olyan környezet várta, mintha börtönben lett volna. Ne akarj te katona lenni, nem bírnád egy hétig sem.

2012. márc. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
Előző: Ez marha érdekesnek tűnik, lehetne valahol bővebben olvasni az ilyen helyekről?
2012. márc. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:

[link]

Itt olvastam róla, tök jó sztorik vannak itt amúgy. Megpróbálom megkeresni, de nem sok esélyét látom, hogy sikerül :D

2012. márc. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ!
2012. márc. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
Megtaláltam mégis. [link]
2012. márc. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
Mér lenne jó? Neked nem mind1? 19 vagyok, dolgozok és tanulok. Vannak céljaim, terveim, semmi értelme nem lenne. Nevelő hatása se sok lenne, mert okosabb vagyok mint a legtöbb ember aki bevolt sorozva, a pénzzel baromi jól bánok, idősebbek közül a legtöbben példát vehetnének. Idősebbek közt is vannak lusta, munkanélküli, tanulatlan, alkoholista emberek. Ez a szerény kis véleményem.
2012. márc. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
80%

"Minden generáció intelligensebbnek hiszi magát, mint az előzőek és bölcsebbnek, mint az utána következőek." - George Orwell


Csak mondom........csak mondom......


Semmittevő fiatalok voltak a ti időtökben is.

2012. márc. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
A 14:08-as válaszolónak:Nem tudom ,te igy látatlanban miből vetted le hogy nem bírnám...Ismersz talán?Most ilyedjek meg mert rosszarcú sittescig@nyokkal raknának egy helyre?És nem azért szeretném hogy visszaállítsák a kötelező katonai kiképzést,mert én most nem lehetek katona.Csupán csak azért ,mert sok a nagyarcú gyerkőc,akikre ráférne egy kis fegyelem.
2012. márc. 3. 18:22
 30/45 anonim ***** válasza:
71%

"A 14:08-as válaszolónak:Nem tudom ,te igy látatlanban miből vetted le hogy nem bírnám...Ismersz talán?"


Igen, ismerem a fajtádat. Azt képzeled magadról, hogy te nagyon különleges vagy és mindenki felett állsz, közben pedig ugyan olyan piperkőc vagy, mint akiket lenézel és katonának akarsz küldeni. Ezen kívül a "hülyeségeid" miatt látszik, hogy mennyire gyerekes a gondolkozásod és mennyire nem katonának való vagy. Továbbá a neten vered a nyálad, ami szintén gyenge jellemre vall.



"Most ilyedjek meg mert rosszarcú sittescig@nyokkal raknának egy helyre?"


Szerintem jobban tennéd. Én be lennék sz.rva.


"És nem azért szeretném hogy visszaállítsák a kötelező katonai kiképzést,mert én most nem lehetek katona.Csupán csak azért ,mert sok a nagyarcú gyerkőc,akikre ráférne egy kis fegyelem."


Pl neked biztos kéne. Nagy pofára esés lenne, amikor kiderülne, hogy te nem is katona vagy ott, hanem ingyen munkaerő.

2012. márc. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!