Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mit gondolsz Észak- és Dél-...

Mit gondolsz Észak- és Dél- Korea konfliktusáról?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 13:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
Észak-Koreát ideje lenne már leállítani, nem tudom mit pattog itt. A déliek elindulnának egy kis amerikai és NATO segítséggel, és minden megoldódna.
2010. nov. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
Örülök, hogy nem ott élek.
2010. nov. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
67%
elsőnek: félek, hogy az lesz, amit írtál.
2010. nov. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Külföldi ***** válasza:
96%
Én is csak annyit mondok, hogy örülök, hogy nem ott kell élnem. Ez is csak újjab őrült gyilkolászás... sajnálom az áldozatokat. Remélem a közeljövőben "felébrednek" az Észak-Koreaiak és megdöntik ezt az elvakult kommunista vezetést, még mielőtt tényleges háborúvá fajulna a dolog.
2010. nov. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
85%
Miért félsz? Jobb lenne, ha Kim-dzsong-akárki csakúgy találomra elereszt egy atombombát? Ezeket meg kell állítani minél hamarabb, mert akár büszkeségből is megteszik.
2010. nov. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
81%
ez az USA és Oroszország kapcsolatában megint be fog kavarni,pedig most volt egy kis enyhülés.
2010. nov. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Külföldi ***** válasza:
77%

"Miért félsz? Jobb lenne, ha Kim-dzsong-akárki csakúgy találomra elereszt egy atombombát? Ezeket meg kell állítani minél hamarabb, mert akár büszkeségből is megteszik."


Van rá bizonyítékod, hogy van atombombájuk? Nemhiszem. Nem védem a komcsikat, csak próbálok reálissan gondolkodni. Ha van is atombombájuk, akkor szerintem még ők is tudják, hogy mivel jár a használata. A Szovjetek sem robbantgatták őket kedvükre.

2010. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
94%
A baj ptt lesz, mikor Kina akar majd rendet csinalni.
2010. nov. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
81%
"A déliek elindulnának egy kis amerikai és NATO segítséggel, és minden megoldódna."-Ebben az esetben Kína és Oroszország Észak-Korea oldalán állna hadba.Onnantól, pedig ugye nem kell magyarázni, hogy mi lenne...:S
2010. nov. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
81%
Na igen. Pont erre gondoltam, amikor (3. válaszolóként) azt írtam, hogy félek.
2010. nov. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!