Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Valóban párhuzamosan eltérő...

Valóban párhuzamosan eltérő valóságot próbálnak ránk erőltetni? Másnak is feltűnt? Most melyik az igaz?

Figyelt kérdés

1. Az orosz haderő nem kompetens, visszafordíthatatlanul korrupt, fegyvereik nem hatékonyak és megbízhatatlanok így Ukrajna képes lesz legyőzni. Ukrajna bemutatta a győzelmi tervét, amit számos EU vezető és az USA is támogatott, és megerősítették hogy Ukrajna győzni fog.

2. Oroszország 2030-ra olyan gazdasági és katonai képességekel fog rendelkezni, hogy képes lesz megtámadni a NATO-t.

Ezt tartalmazza a legutóbbi német és USA jelentése.

Ezért atomfegyver-hordozó harci repülők jöhetnek Kecskemétre, nagy bővítést kap a bázis.


Teljesen elvesztem, hogy most melyik az igazság. Segítetek kideríteni?



tegnap 13:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%
A front egyébként a néhai Berlin, aktuális nevén Putyinváros környékén fog húzódni.
tegnap 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
tegnap 15:36
 13/17 Jeffrey Spender ***** válasza:
60%

A NATO-ban nem egyeztetnek, hogy Mit kell mondani ?


Mert a Brit Kormány meg heti szinten jelenti, hogy még néhány hét, és kártyavárszerűen fog összeomlani az Orosz Hadsereg, sőt maga Oroszország is.

tegnap 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

#13


Ezért írtam a párhuzamos valóságot...

Áhh tisztára megbolondult a világ, de már tényleg.

El vagyok keseredve.

Mikor az oroszok elindultak Ukrajnába, hogy rendet tegyenek a fejekbe, akkor kellett volna hagyni nekik az egészet.

Vagy ha már segíteni akartak volna, akkor álljanak oda teljesen és szülessenek megállapodás.

Mostmár egyre jobban látszódik, hogy mindenféle szempontból a szopóágra került Európa, az egész szankciózgatással és támogatással együtt.

Vagy lefizették ezeket, vagy ennyire hülyék. Nem tudom megmondani, de a mi szempontunkból majdnem mind1 is.

tegnap 15:54
 15/17 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

A NATO szerette volna annak idején Ukrajnát, Grúziát, és Fehéroroszországot behúzni.


Azonban van a valóság, és nem lehet csak úgy nagyképűen mindenkit lesz**** csak a saját fejünk után menni.

tegnap 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 PMC Wagner ***** válasza:
100%
Valóban eldönthetné a nyugati propaganda gépezet hogy akkor most mellik irányt is tolják. mert ellentmondanak egymásnak amiket lehoznak
tegnap 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

kérdező! ezek az egymásnak ellentmondó narratívák a fogyi nafósoknak és ukránsimogatóknak szól, akiknek elfér az üres fejükben két egymásnak ellentmondó álláspont.

értelmes ember meg tudja hogy az ilyen kijelentések a nép hangulatának befolyásolására, hergelésére, rettegésben tartására szolgál.

ha pl elhintik ezt, hogy 2030-ra párizsban lesznek az oroszok és a nép meg retteg, akkor az állami katonai kiadásokat meg tudják indokolni és nem fog puffogni a nép hogy megint szórják a pénzüket + az usa hadigyárak is jól járnak.


én ma azt hallottam hogy lesz a közeljövőben egy nato taktikai atomos hadgyakorlat és ezért jönnek ezek a repülők.


azzal egyetértek hogy a nyugati propaganda szánalmas ezzel a kétfelé gondolkodással ennél már csak azok a szánalmasabbak akik elhiszik, de azokkal meg nem kell foglalkozni.

ma 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!