Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Valóban párhuzamosan eltérő...

Valóban párhuzamosan eltérő valóságot próbálnak ránk erőltetni? Másnak is feltűnt? Most melyik az igaz?

Figyelt kérdés

1. Az orosz haderő nem kompetens, visszafordíthatatlanul korrupt, fegyvereik nem hatékonyak és megbízhatatlanok így Ukrajna képes lesz legyőzni. Ukrajna bemutatta a győzelmi tervét, amit számos EU vezető és az USA is támogatott, és megerősítették hogy Ukrajna győzni fog.

2. Oroszország 2030-ra olyan gazdasági és katonai képességekel fog rendelkezni, hogy képes lesz megtámadni a NATO-t.

Ezt tartalmazza a legutóbbi német és USA jelentése.

Ezért atomfegyver-hordozó harci repülők jöhetnek Kecskemétre, nagy bővítést kap a bázis.


Teljesen elvesztem, hogy most melyik az igazság. Segítetek kideríteni?



tegnap 13:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Esetleg a két opció között valahol.
tegnap 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
10%

Jelen pillanatban, aztat mondják a nagyokosok, hogy a teljes ruszki hadsereg 15-25% van csak jelen Ukrajnában, és igazából ezek jelentős része is csak zsoldos és szerződéses, vagyis nem a teljes orosz hadsereg tagja. Ergo, a nagyobb része nincs jelen a hábiban. Ezek a nagyokosok hozzáteszik, hogy szintén jelen pillanatban a ruszki nem lenne képes megtámadtni a NATO-t, nincs rá kapacitása. Viszont, ha most az a fajta béke törne ránk, amire 0rbán úgy annyira vágyik, vagyis, hogy kapituláljanak és adják át a már megszerzett területet Putyin elvtársnak, pár év alatt össze tudja magát annyira szedni, hogy az már tényleges valós veszélyt jelentene.


És, azt sem szabad elfelejteni, hogy 22 februárjában, még segitettek is megérteni, hogy Oroszország nem olyan hlye, hogy megtámadja Ukrajnát.

tegnap 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Attól függ, épp kinek mi az érdeke, azt hazudja a kettő közül. Az igazság a kettő közt van.
tegnap 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Számomra azaz aggasztó, hogy most arra hivatkozva hogy 2030-ra komoly fenyegetést fog jeleneti még a NATO-ra az orosz hadsereg, most Kecskeméten már erősítik a légi bázist.

Külön kis kitérő, hogy Kecskeméti vagyok és nagyon nem szeretnék rakétát kapni 2030 körül.

Valós a fenyegetés, vagy csak erre hivatkozva terjeszkedik a NATO?

tegnap 13:34
 5/17 Jeffrey Spender ***** válasza:
57%

A politikusoknak lételeme a nép hergelése, meg az emberek többsége butácska, így fel sem tűnik nekik a két önellentmondásba kerülő nézet, mint amit vázoltál, kérdező, és én is rendre találkoztam vele.


Nukleáris fegyót az összes amerikai vadászrepcsi hordozhat, nem kell ahhoz dedikált modell.


A nukleáris fegyó hordozására alkalmas megjelölés az csak hergelés a népnek.

tegnap 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Még az alábbi hír is aggasztó.

Joe Biden amerikai elnök már elrendelte 20 ezer amerikai katona átirányítását a NATO keleti peremére. A kecskeméti és pápai légibázisok használatáról állapodott meg Washington és Budapest.


Miért kell ide 20 ezer amerikai katona?

Remélem nem a harmadik világháborúra készülnek tudatosan!

Ez annak fényében különösen aggasztó, hogy szándékosan öntik a benzint az orosz-ukrán konfliktusra. Szóval tudatosan gerjesztik a tüzet, hogy átterjedjen.

tegnap 13:51
 7/17 Jeffrey Spender ***** válasza:
52%

Amikor Irak ellen ment az USA, akkor minimum 500 000 katonát mozgósított.


20 000 katona az milyen mennyiség ehhez képest ?


Biden az több ciklusban már nem lesz elnök, vagy Trump lesz, vagy Kamala lesz az utódja.


Továbbá az USA az nem csak Ukrajnában érdekelt, hanem még Izraelben, és Tajvanon is. Mit akar az USA ? Három frontos háborút ?

tegnap 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mit akar az USA, de hogy nem a béke irányába megyünk az biztos.

És egyrészt itt is sok embernél jelen van, hogy milyen gyengék az oroszok, közbe meg azt is hallani, hogy 2030-ra elég erősek lesznek az oroszok ahhoz, hogy akár a NATO ellen is felvegyék a harcot.

Amúgy most ahogy olvastam, valóban félelmetes, hogy milyen fegyverkezésbe van Oroszország, és mennyire gyenge az EU. Nehogy a végén tényleg baj legyen!

tegnap 14:25
 9/17 Jeffrey Spender ***** válasza:
60%

United States Senator Lindsey Graham calls on United States President Joe Biden to authorize the use of United States Armed Forces against the Islamic Republic of Iran, aiming to target its oil and energy infrastructure



Az USA már tavaly a térségbe rendelte


- a Gerald R. Ford repülőgép-hordozó / csapásmérő harccsoportot


- Romániából a 101. Légimozgékonyságú Hadosztályt (101st Airborne Division)


- és a Légierőt (F-15E Strike Eagle-kből és A-10C Warthog-okból)



[link]


[link]


[link]



Ami híreket olvastam, az alapján az USA az globális háborút szeretne.

tegnap 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%

"Kecskeméti vagyok és nagyon nem szeretnék rakétát kapni 2030 körül."


Hidd el hogy harmincban már senkit sem fog érdekelni mit szeretnél. Egyébként sem leszel ott mert nem ott fogsz frontszolgálatot teljesíteni.

tegnap 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!