Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az orosz haderőre nézve hát...

Az orosz haderőre nézve hát nem szégyenletes, hogy már orosz területen folynak a harcok?

Figyelt kérdés

Két és fél év alatt ide jutott el a világ állítólagosan egyik legnagyobb hadserege, hogy a csekély előrenyomulást követően már az eredeti orosz határ mögött zajlanak harcok, és a szedett-vedett, nyugati adományokból tákolt ukrán haderőt nem voltak képesek megtörni ahogy a kijevi kormányt sem megdönteni.

Ez lenne az az állítólagosan erős orosz haderő? Hát nem szégyenletes ez rájuk nézve?



aug. 15. 18:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan irreális forgatókönyvekben reménykednek.
aug. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
73%

"Dimitrij Peszkov a Kreml szóvivője, és állandó bútordarab te nagyon te."


Még egyszer mondom: Peszkov egy senki. Semmijen szerepe nincs a világon semmiben, nem döntéshozó. Több vezető orosz politikus vagy katona nevezve már elvétve/véletlenül háborúnak a háborút, de ettől még nem változnak az orosz törvények. Te, nagyon üdődött. Hát hogy írjam le neked? Tudom én, hogy híresen az oroszok seggében vagy, de azért az mégiscsak nevetséges, hogy a fentiek tudatában képes vagy azt leírni, hogy az oroszoknak jó az, hogy az ukránok úgy mennek keresztül rajuk a közös háborús határukon, mint fing a gatyán.

Szerinted ez az átlag orosznak mit mond el a védelmi képességeikről? Mit üzen a több ezer hadifogolyról készült fotó? Milyen PR értéke van több mint százezer orosz menekültnek? Mit gondolsz, milyen állapotban lehet az oroszok határvédelem, ha a háborús ellenfél határánál erre képesek? Sőt, ami a legfontosabb: nyilvánvalóan rámutatott, hogy az eddigi orosz atomfenyegetések is teljes handabandák voltak. Itt van: közvetlen szárazföldi támadás az ország ellen és mi az orosz reakció? Na mi? Hazudozás, hogy nincs is betörés meg hogy 2 nap alatt felszámolják. Hát ja. PR érték, az hát. Te nagyon te.

aug. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
semmilyen*
aug. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
19%
Az oroszok már jó ideje háborúnak nevezik, Putyin jelentette be, hogy ez már háború. Ide agyatlanok írogatnak, most derült ki.
aug. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
26%
Amúgy egyszeru a képlet, oroszok turik a méhcsípéseket az amerikai választásig, Trump lehet befejezi a háborút, Kamala alatt meg egyből ki fog törni az atomháború.
aug. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
79%
Ja, agyatlanok írnak ide, de már kitör az atomháború. :) Édesisten és én még azt hittem, hogy Dzsefi az alja mindennek.
aug. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 Jeffrey Spender ***** válasza:
32%

Az orosz határ kérdéses szakasza az van alsó hangon 2,000 km hosszú.


Szerinted vasszigorral kéne védeni, vagy Mi ?



Én meg a lerejtett nevű, 4 csillagos / 78 %-ost tekintem a fórumozók legaljának.

aug. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:

#25

Ahogy látom a rohadó agyadban már atomháború dúl.

aug. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
84%
Istenem mennyi orosz csicska.
aug. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
100%

#25

Ezt is az m1-en mondták?

aug. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!