Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mekkora a kereslet a Paracord...

Mekkora a kereslet a Paracord karkötőkre?

Figyelt kérdés
Lenne értelme annak, hogy én készítenem kézzel a karkötőket, aztán eladnám. Mennyi lehetne a profitom?

2023. aug. 23. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Én biztos nem veszek.
2023. aug. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól megragadtad a belpolitika ütőerét!
2023. aug. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Aztan amikor vedjegybitorlasert kapsz egy otmillios birsagot, majd nem csodalkozol, ugye?


Amugy tipikus, mestersegesen keltett keresletre epitett uzlet (ld. Apple termekek, vagy barmelyik masik gyarto osszehajthato 'telefonja'), es kb. annyira lesz meno cucc mint a tesco-s Fila taska.

2023. aug. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ilyeneket, túrázók és vadászok keresnek. Vadászboltban stb meg ezeket megtalálják. Nem drága dolgok
2023. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%

én nyakláncokat készítek belőle, töltényeket szoktam rájuk rakni, mert jó tartós anyag, nem foszlik szét és nem irritálja a bőrt sem.


hagyományos paracord karkötőt max úgy tudnál eladni ha valami nagyon egyedi mintát csinálsz, vagy névre szólót stb. De hogy megértsd megélni nem fogsz tudni ebből

2023. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!