Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért rögtön Orbánt hibáztatju...

Miért rögtön Orbánt hibáztatjuk a posták bezárásáért hogyha rengeteg olyan tény, kereslet kínálat változás van amit nem Orbán idézett elő hanem mi fogyasztók? (Lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Szóval posták zártak be ami egy tény

Mindenki Orbánra meg a fideszre mutogat de közbe

-Mi használunk netbankot meg mobilbankot sárga meg rózsaszín csekkek helyett

-Mi használunk e-mailt levélírás helyett

-Mi vesszük inkább igénybe a gls dpd dhl foxpost egyebeket az mpl meg a posta pont helyett.

-Mi veszünk máshol pl k&h generali signal egyebek biztosítást posta biztosító helyett

-Mi tartjuk bankokban a megtakarításunk posta helyett


A fentiek természetesen nem ördögtől való és nem rossz dolgok

Haladni kell a korral

Én is bankolok meg e-mailezek egyebek.

Csak ha a fogasztói vásárlói magatartás meg a kereslet kínálat megváltozik az ilyenekkel jár de akkor miért kell ezt is Orbánra kenni.


Pl megváltozott a világ és a vhs meg magnókazetta gyárak bezártak helyette nyíltak gyárak hdd pendrive meg ssd gyártásra.


2023. febr. 23. 16:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
28%

Sok embernek van még csekk fétise nem csak falun.

Élvezik a sorbanállást a postán.

2023. febr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Én sok mindenért szoktam Orbánt hibáztatni, de az eszembe se jutott, hogy a posták bezárásáról ő tehetne. Magam is azt gondolom, hogy lényegesen kisebb a társadalmi igény a postára, mint volt mondjuk ötven évvel ezelőtt.
2023. febr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
37%
#2 - dettó, felőlem mindet bezárhatják, nem az én problémám
2023. febr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
52%
Pedig a falusi cigány embernek nem mindig egyszerű átjutni a szomszéd faluba a szociálisért! 😡
2023. febr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Mindannyian tévedtek.


A hivatalos iratok kézbesítéséhez fűződő joghatások mindenkit érintenek.

Amikor majd kapsz egy értesítést, hogy nem találtak otthon és menj a 30 km-re lévő postára, ha át akarod venni, vagy kapsz valami fizetnivalót, amiben leírják, hogy a postás kétszer megkísérelte átadni a felszólítást, de nem talált otthon, te meg sz.rtál az egészre ezért kézbesítettnek tekintik, akkor majd a ti problémátok is lesz.

2023. febr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
16%

Az elmúlt 10 évben volt vagy 3 ilyen levelem.

Időben kell fizetni, nem kell pereskedni, szabályt sérteni...

2023. febr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

#6


Hivatalos irat nem csak pereskedéssel, szabálysértéssel, meg fizetési késedelemmel leheet kapcsolatos.

2023. febr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Kezdek félni. Mi történik velem hogy nekem nem hoz levelet a postás.
2023. febr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Hivatalos iratoknál is már egyre több esetben lehet kérni, hogy az ügyfélkapudra küldjék.

Ahogy egyre több helyen vezetik be pl a táblagépen aláírást így még minősített aláírókártyára sincs szükséged

2023. febr. 23. 17:02
 10/25 Koplárovics Béci ***** válasza:
83%
A Gyúcsányi miatt van, mer' az hagyta hogy legyen internet.
2023. febr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!