Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért rögtön Orbánt hibáztatju...

Miért rögtön Orbánt hibáztatjuk a posták bezárásáért hogyha rengeteg olyan tény, kereslet kínálat változás van amit nem Orbán idézett elő hanem mi fogyasztók? (Lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Szóval posták zártak be ami egy tény

Mindenki Orbánra meg a fideszre mutogat de közbe

-Mi használunk netbankot meg mobilbankot sárga meg rózsaszín csekkek helyett

-Mi használunk e-mailt levélírás helyett

-Mi vesszük inkább igénybe a gls dpd dhl foxpost egyebeket az mpl meg a posta pont helyett.

-Mi veszünk máshol pl k&h generali signal egyebek biztosítást posta biztosító helyett

-Mi tartjuk bankokban a megtakarításunk posta helyett


A fentiek természetesen nem ördögtől való és nem rossz dolgok

Haladni kell a korral

Én is bankolok meg e-mailezek egyebek.

Csak ha a fogasztói vásárlói magatartás meg a kereslet kínálat megváltozik az ilyenekkel jár de akkor miért kell ezt is Orbánra kenni.


Pl megváltozott a világ és a vhs meg magnókazetta gyárak bezártak helyette nyíltak gyárak hdd pendrive meg ssd gyártásra.


2023. febr. 23. 16:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

#19


Például azért fontos, mert jogi következményei vannak egy nem megfelelő kézbesítésnek, vagy a határidők számításának. És nem mellékesen a kistelepülésen élők élete ettől nehezebb lesz. Magyarra fordítva szivatják őket.őket.

Persze amíg nem személyesen te kerülsz a cerka szopós végére ilyesmi miatt, addig nem érdekel, de amikor téged védene a dolog, akkor rögtön fontosnak tartanád.

2023. febr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
[ma 11:32]: Tehát akkor jól értem, hogy szerinted sem sérül a hivatalos iratok kézbesítésének protokollja, sem az ebből fakadó eljárásrend amiatt, hogy valahol bezár a posta?
2023. febr. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

#22


Rosszul érted.

2023. febr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
[ma 12:05]: Én nem tudok róla, hogy az eljárásrend szabályozná, hogy honnan viszi ki a postás a levelet. Vagy azt, hogy ha a címzett nincs otthon, később hol tudja átvenni. Ezt is rosszul tudom?
2023. febr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Az a baj ezek a bezárások úgy történtek, hogy az érintett önkormányzatokkal nem is lett egyeztetve. Hiszen ha a büdzsé engedi, lett volna néhány hely, amely fenntudta volna tartani!
2023. febr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!